خبر
اقتصاد  

صادرات بیش از هزار تن کالا طی پنج ماهه سال 99 در یزد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در پنج ماهه امسال 1095هزار تن کالا به ارزش 129 میلیون دلار از گمرک استان یزد صادر شده است.

به گزارش می متالز، محمدرضا علمدار یزدی افزود: انواع کاشی و سرامیک- محصولات فولادی - هیدرو کربن - انواع سیم و کابل - انواع لوله و پروفیل - انواع نایلون و کیسه فریزر- پسته و مغز پسته - ظروف شیشه ای - اکسید مولیبدن و فرومولیبدن - شیشه ساختمانی و روفرشی عمده کالاهای صادراتی از استان یزد می باشند.

علمدار یزدی همچنین ده کشور برتر مقصد صادراتی را به ترتیب عراق - افغانستان - سوریه - پاکستان - امارات متحده عربی - آذربایجان - عمان - ارمنستان - ترکیه و بلژیک ذکر کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ادامه داد: آمار واردات به گمرک استان یزد طی پنج ماهه سال 99 به میزان 16 هزار تن به ارزش 55 میلیون دلار است.

این مقام مسوول کالاهای عمده وارداتی را شامل ماشین آلات واحد های تولیدی، اجزا و قطعات، برق و الکترونیک، مواد شیمیایی و سلولزی و پلیمری عنوان کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گمرک خدمات راه‌اندازی شد

می متالز - عضو هیات‌ مدیره کنفدراسیون صادرات از راه‌اندازی گمرک خدمات خبر داد و گفت: برای سهولت در صادرات نرم‌افزار و شفافیت ابعاد موضوع، پیگیری‌هایی برای راه‌اندازی گمرک خدمات کرده بودیم که سه ماه پیش سازمان توسعه تجارت، آیین‌نامه گمرک خدمات را ابلاغ کرد و این گمرک به نوعی راه‌اندازی شد.
 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب:

ایران آماده افزایش تولید نفت به میزان پیش از تحریم‌هاست

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: ایران آماده است کاهش تکلیفی تولید نفت را هر زمانی که اعلام شود، متوقف کرده و تولید نفت را در یک روز به ۹۵ درصد از تولید پیش از تحریم‌ها برساند.
 

امسال ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در بخش صنعت مازندران سرمایه‌گذاری شد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت که از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه ۲۵ هزار و ۳۲۱ میلیارد ریال در بخش صنعت مازندران سرمایه‌گذاری شده است.
 

واحدهای تولیدی استان سمنان ۲۱۶ میلیون دلار ارزآوری کردند

می متالز - مدیرکل گمرک استان سمنان گفت: کالاهایی به ارزش ۲۱۶ میلیون و ۴۱۹ هزار دلار از سوی ۸۵ شرکت از گمرک این استان به خارج از کشور در ۹ ماه امسال صادر شد.
 

چگونه نفت شیل آمریکا بازار جهانی را بهم ریخت؟

می متالز - آمریکا ممنوعیت صادرات نفت به کشورهای دیگر بجز کانادا را در سال ۲۰۱۵ لغو و رقیب جدیدی را وارد بازار جهانی نفت کرد که معادلات آن را تغییر کرد.
 

ایران آماده افزایش تولید نفت به میزان پیش از تحریم‌هاست

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: ایران آماده است کاهش تکلیفی تولید نفت را هر زمانی که اعلام شود، متوقف کرده و تولید نفت را در یک روز به ۹۵ درصد از تولید پیش از تحریم‌ها برساند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما