خبر
آهن و فولاد   زغال سنگ  

کاهش 7.8 درصدی صادرات مواد اولیه فولاد از استرالیا

می متالز - استرالیا از کاهش 7.8 درصدی صادرات مواد اولیه تولید فولاد از جمله زغال سنگ در ماه آگوست خبر داد.

به گزارش می متالز به نقل از متال بولتن، صادرات زغال سنگ از استرالیا در ماه آگوست سال جاری (ماه گذشته) در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 7.8 درصد کاهش داشته است.

در آگوست سال جاری میزان صادرات این کالا از منطقه «هاب فلزات» استرالیا که در ایالت کوئینزلند قرار دارد 16 میلیون و 700 هزار تن بوده است در حالیکه در آگوست سال گذشته 18 میلیون و 100 هزار تن زغال سنگ از این منطقه صادر شده بود.

البته در مقیاس ماهانه صادرات زغال سنگ استرالیا افزایش یافته بطوریکه در ماه آگوست 6.6 درصد بیشتر از ماه جولای این کشور صادرات داشته است.

در ماه جولای 15 میلیون و 600 هزار تن زغال سنگ از استرالیا صادر شده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بروز مشکل برای بازار آهن قراضه در استرالیا

می متالز - ادامه تعطیلی صنایع مختلف در استرالیا به دلیل تداوم شیوع کرونا در این کشور، تامین آهن قراضه برای صادرات را با مشکل مواجه کرده است.
 

مجمع عمومی اتاق مشترک ایران و استرالیا 6 مهر برگزار می‌شود

می متالز - مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده اتاق مشترک بازرگانی ایران و استرالیا یکشنبه 6 مهر از ساعت 14 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 

افزایش بهره‌وری از معادن با تهویه مناسب هوا

می متالز - در میان افزایش هزینه‌های عملیاتی و کمبود کارگران ماهر، شرکت‌های معدن به طور مداوم به دنبال راه هایی برای افزایش بهره‌وری، صرفه جویی در هزینه‌ها و کاهش خطرات ایمنی هستند.
 

احتمال افزایش قیمت سنگ آهن به لیل تنش های میان استرالیا و چین

می متالز - نظر به نقش پر رنگ استرالیا در تامین سنگ آهن مورد نیاز شرکت های فولاد سازی جهان، تنش های میان این کشور با چین می تواند بر قیمت سنگ آهن تاثیر بگذارد.
 به همت اتاق مشترک ایران و استرالیا

وبینار بررسی ظرفیت‌های همکاری استارت آپی میان ایران و استرالیا برگزار می‌شود

می متالز - اتاق مشترک ایران و استرالیا ظرفیت‌های همکاری مشترک استارت آپی ایران و استرالیا را در وبیناری تخصصی که قرار است سه‌شنبه 4 شهریورماه برگزار شود، بررسی می‌کند.
 

معادن استرالیا چگونه احیا می‌شوند؟

می متالز - کمک به احیای معادن در استرالیا توسط شرکت نرم‌افزاری Decipher با بهره‌‌گیری از بخش صنعتی Wesfarmers و از راه‌‌حل‌های سنجش از راه‌ دور و آنالیز محیطی صورت می‌گیرد. به همین منظور و به دنبال بسته‌شدن معدن‌ها در استرالیا دانشگاه‌های استرالیای غربی و کوئینزلند نیز به دنبال راه‌حل‌هایی پایدار هستند تا جوامع محلی بعد از تعطیلی معادن خود بتوانند دوباره آن را احیا کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما