خبر
صنعت  

برگزاری پنجمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته همزمان با اولین نمایشگاه نیازمندیها و نهضت ساخت داخل در یزد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از برگزاری پنجمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در یزد به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و معدنی استان در سال 99 خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدرضا علمدار یزدی گفت: پنجمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته همزمان با اولین نمایشگاه نیازمندیها و نهضت ساخت داخل عصر امروز سه شنبه به مدت چهار روز با حضور مقامات استانی و کشوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در نمایشگاه بین المللی یزد گشایش می یابد.

علمدار یزدی اظهارداشت: در این نمایشگاه، بالغ بر 80 شرکت صنعتی و معدنی از سراسر کشور در زمینه صنعتی، معدنی و ماشین آلات صنعتی و معدنی در فضایی به مساحت 2 هزار و 500 متر حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته همزمان با اولین نمایشگاه نیازمندیها و نهضت ساخت داخل با حضور فعالان و سرمایه گذاران بخش معدنی و صنعتی از ساعت 17 الی 22 به مدت چهار روز از امروز سه شنبه 25 شهریور آغاز و تا 28 شهریور ادامه خواهد داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خبر داد:

صادرات ۲۱۹۹ هزار تن کالا از استان یزد طی ۹ ماهه سال جاری

می متالز - علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: طی ۹ ماهه سال جاری ۲۱۹۹ هزار تن کالا به ارزش ۲۶۳ میلیون دلار از گمرک استان یزد صادر گردیده است.
 در ۹ ماهه امسال صورت گرفت

صادرات ۲۶۳ میلیون دلار کالا از گمرک یزد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صادرات دو میلیون و ۱۹۹ هزار تن کالا به ارزش ۲۶۳ میلیون دلار از گمرک این استان در ۹ ماهه سالجاری خبر داد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:

۴۴ پروانه اکتشاف معدنی در یزد صادر شد/ ایجاد شغل برای ۱۸۲ نفر

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صدور ۴۴ پروانه اکتشاف معدنی در یزد طی سال جاری خبر داد.
 محمدرضا علمدار یزدی:

صدور 2036 فقره جواز تأسیس صنعتی در 7 ماهه/ افزایش 35 درصدی مجوزها در استان یزد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از تعداد 2036 فقره جواز تاسیس طی7 ماهه ابتدای سال جاری در استان یزد خبر داد.
 

رشد 45 درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان یزد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: با صدور 225 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در 9 ماهه سال99 با سرمایه گذاری 14 هزار و 818 میلیارد ریالی، حجم سرمایه‌گذاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 45 ‌درصدی دارد.
 

انجام بیش از 8000 بازرسی طی 8 ماهه سال 99 در یزد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: طی 8 ماهه امسال بیش از 8000 مورد بازرسی انجام و 88 فقره پرونده قاچاق به ارزش 3میلیارد و 164 میلیون و 485 هزار ریال تشکیل شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما