خبر
صنعت   خودرو  

دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی دپوی خودروها در بابل/ جزییات گزارش دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صمت در حوزه احتکار خودروها در ایران‌خودرو مازندران

می متالز - سرپرست دفتربازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت به دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی موضوع خودروهای دپو شده ایرانخودرو مازندران در بابل از این شرکت بازدید کرد.

به گزارش می متالز، غلامرضا صارمیان ضمن بازدید از این شرکت، دپو و احتکار خودرو توسط ایران خودرو مازندران را منتفی اعلام کرد.

وی در این بازدید آخرین وضعیت تولید خودروهای ناقصی، آماده تحویل و بارگیری شده را مورد بررسی داد.

سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت همچنین به بررسی مسائل و مشکلاتی اعم از عدم تامین به موقع قطعات خودروهای تولیدی و محدودیتهای تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران در ایام تعطیل و تاخیر 10 تا 15 روزه در ارائه پلاک یا شماره گذاری خودروها از سوی نیروی انتظامی پرداخت.

صارمیان همچنین پیشنهاداتی در خصوص تسریع ارائه پلاک خودروهای آماده تحویل توسط نیروی انتظامی در سراسر کشور و تسریع در تهیه قطعات کسری خودروهای دپو شده در محوطه کارخانه توسط گروه صنعتی ایران خودرو ارائه نمود.

در این بازدید، پیشنهاداتی جهت تسریع در فرآیند تحویل خودرو به مشتریان ارایه شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اکبری تالارپشتی مطرح کرد:

اعضای فعال وزارت صمت، ظرفیت وزیر شدن را دارند

می متالز - رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره عدم معرفی وزیر صمت از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی گفت: اوضاع آشفته ای از سوی دولت و رییس جمهور در کشور به وجود آمده است، درحالیکه نیروهای فرهیخته و بالنده در کشور هستند که رییس جمهوری می‌تواند از میان آنها وزیر صمت را انتخاب کند.
 رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران:

از سال گذشته شاهد تحولات مثبت در نظام مهندسی معدن هستیم

می متالز - هجدهمین اجلاس سالیانه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران با حضور روسای سازمان نظام‌مهندسی کشور، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت، مشاور عالی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 استاد دانشگاه تربیت مدرس:

نگاه سیاسی به وزارت صمت حذف شود

می متالز - استاد دانشگاه تربیت مدرس معتقد است در شرایط فعلی اگر وزیری ناآشنا با وزارت صمت و امور آن انتخاب شود جفا به وزارتخانه و صنعت و معدن کشور است و لازم است تا نگاه سیاسی به این موضع برطرف و حذف شود.
 حسینی قطب آبادی مطرح کرد:

انتقاد از بلاتکلیفی وزارت صمت در سال جهش تولید

می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه خلاء مدیریتی به اقتصاد کشور آسیب وارد می‌کند، گفت: در سال جهش تولید بلاتکلیفی وزارتخانه ای که وظیفه اصلی تحقق این مسئله و شعار را دارد، درست و قابل قبول نیست.
 

بلاتکلیفی وزارت صمت صدای تولیدکنندگان را درآورد!

می متالز - وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) بیش از چهار ماه است که با سرپرست اداره می‌شود و این موضوع باعث انتقاد خانه صنعت، معدن و تجارت ایران شده، به‌طوری‌که هیات رئیسه این تشکل طی بیانیه‌ای از رئیس جمهور خواسته معرفی وزیر صمت را به عنوان اولین دغدغه و اولویت کاری خود تلقی کند.
 دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان:

تلاش سیمانی‌ها برای آزادسازی قیمت

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه در تلاش هستیم تا سیمان از قیمت گذاری خارج و آزادسازی شود، گفت: قیمت باید بر اساس عرضه و تقاضا تعیین شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما