خبر
اقتصاد  

رصد و پایش بیش از ۳۳ هزار واحد اقتصادی در قم طی پنج ماهه سال 99

می متالز - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از انجام ۳۳ هزار و ۶۴۷ بازرسی از واحدهای اقتصادی قم طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش می متالز، احمدرضا سمیعی نسب در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تشدید بازرسی از بنگاه‌های اقتصادی در قم طی ماه‌های اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، بیان کرد: در پنج ماهه نخست امسال ۳۳ هزار و ۶۴۷ مورد بازرسی از واحدهای اقتصادی استان قم انجام شده است.

وی افزود: از این تعداد، ۲ هزار و ۶۰۴ مورد منجر به تشکیل پرونده تخلف به ارزش ریالی ۹۹۸ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال شده است که واحدهای متخلف جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان معرفی شده‌اند.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در ادامه تصریح کرد: از زمان شروع بیماری کرونا در راستای تشدید بازرسی از اقلام بهداشتی (ماسک، الکل، دستکش، محلول ضد عفونی کننده و...)، تعداد ۲ هزار و ۵۲۵ مورد بازرسی از واحدهای تولید ماسک و محلول ضد عفونی کننده و داروخانه‌ها و مراکز فروش تجهیزات پزشکی استان قم انجام شد و از تعداد مذکور، ۹۶ واحد صنفی متخلف شناسایی و برای آنها پرونده تعزیراتی به ارزش ۱۷۵ میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال تشکیل که برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رصد و پایش بیش از ۵۰۰۰ واحد اقتصادی در تیرماه توسط بازرسان سازمان صمت قم

می متالز - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از رصد و پایش بیش از ۵۰۰۰ واحد اقتصادی در تیرماه توسط بازرسان سازمان صمت قم خبر داد.
 صباغیان:

فقدان مدیریت واحد اقتصادی برنامه‌های تنظیم بازار را نقش بر آب می کند

می متالز - عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس می گوید از آنجایی که مدیریت اقتصادی در کشور واحد نیست، تمام برنامه ها برای تنظیم بازار نقش بر آب می شود.
 

۱۲۸ واحد تجاری متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در قم پلمب شد

می متالز - رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: ۱۲۸ واحد تجاری غیرضروری متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پلمب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما