خبر
نسوزها   بورس و سهام  
در بازدید شورای تامین مبارکه از ایرفکو مطرح شد:

تحریم‌ها مانع تولید و مدیریت منسجم نشد

می متالز - مدیرعامل فرآورده های نسوز ایران گفت: تامین ارز برای تهیه مواد اولیه از عمده مشکلات صنایع است.

فراورده نسوز

به گزارش می متالز، اعضای شورای تامین شهرستان مبارکه به همراه فرماندار، رئیس صمت شهرستان صبح شنبه۲۳شهریورماه از خط تولید و مرکز آموزش و تحقیقات شرکت فرآورده های نسوز ایران بازدید کردند.

در این بازدید، سعید لقمانی مدیر عامل شرکت فراورده های نسوز ایران ضمن تشریح تاریخچه و فرآیند تولید و توزیع انواع محصولات در این شرکت، تامین ارز برای واردات مواد اولیه را از جمله مشکلات و موانع پیش روی این واحد تولیدی عنوان کرد که عمدتا صنایع مختلف در حال حاضر با آن مواجه و دست و پنجه نرم می کنند.

در این دیدار فرماندار و اعضای شورای تامین، شرکت فرآورده های نسوز ایران را از جمله صنایع موفق و بدون حاشیه در شهرستان دانسته و از مدیریت مجموعه که در شرایط تحریم توانسته است با برنامه ریزی و اعمال مدیریتِ مطلوب ضمن افزایش تولید، طرح های توسعه ای را نیز دنبال نماید، تقدیر به عمل آورد.

فرماندار مبارکه همچنین از مدیران توانمند و ارزشی و صنایع شهرستان اعلام حمایت همه جانبه نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد 45 درصدی "کفرا" در 5ماهه نخست امسال

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز ایران با نماد کفرا گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 31مردادماه خود را منتشر کرد و بر اساس آن میزان فروش شرکت در مدت 5ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد 45درصدی همراه شده است.
 نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

برگزاری آزمون استخدامی فولاد مبارکه نشان دهنده اراده این شرکت بر استفاده از ظرفیت جوانان مستعد است

می متالز - در آخرین روز از فرآیند برگزاری آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه، صالحی نماینده مردم شریف مبارکه در مجلس شورای اسلامی از نحوه حضور داوطلبان و چگونگی برگزاری این آزمون بازدید کرد.
 امام جمعه شهرستان مبارکه:

ادامه تولید و توسعه های فولاد مبارکه در شرایط سخت تحریم با ارزش تر است

می متالز - در شرایط سخت تحریم و شیوع ویروس کرونا که بسیاری از مشاغل، کسب و کارها، درآمدها و توسعه با مشکلات جدی مواجه شده است و این که در فولاد مبارکه تولید و توسعه ها همچنان به قوت خود باقی مانده بسیار با ارزش است. وگرنه درشرایط عادی بسیاری از افراد و سازمان ها می توانند کار همیشگی خود را ادامه دهند.
 

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه به مناسبت۱۴تیرماه سالروز شهرداری ها ودهیاری ها

می متالز - اصغر هدایت سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه با صدور پیامی، ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان مبارکه تبریک و تهنیت گفت.
 نسبت به مدت مشابه در سال 98 محقق شد:

رشد فروش شرکت فرآورده های نسوز ایران در خرداد 99

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز ایران با نماد کفرا گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 31 خرداد 99 را منتشر کرد.
 مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز ایران عنوان کرد:

احداث پروژه فرآوری دولومیت نهاوند با ۵۹۹ میلیارد ریال اعتبار

می متالز - مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز ایران گفت: اعتبار پروژه فرآوری دولومیت نهاوند ۵۹۹ میلیارد ریال است و در فاز نخست در نظر داریم ۱۰۰ هزار تن دولومیت کلسینه در سال تولید کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما