خبر
مواد معدنی  

نقشه راه ورود به بازار کار مهندسی معدن

می متالز - انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشگاه کاشان کارگاه مجازی آموزشی نقشه راه ورود به بازار کار مهندسی معدن را برگزار می کند.

به گزارش می متالز، "نقشه راه مهندسان معدن، از دانشگاه تا صنعت"، "بررسی مهارت‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز یک مهندس معدن" و "بررسی معیارهای شرکت‌های معدنی برای استخدام مهندس معدن" از جمله محورهای مورد آموزش در این کارگاه است که توسط مهندس حمید کلهری ـ عضو نظام مهندسی معدن استان اصفهان و مهندس احمدرضا عرفان ـ مسوول دفتر فنی معدن زیرزمینی گوشفیل تدریس خواهد شد.

این کارگاه  ویژه دانشجویان تمامی ورودی‌های مهندسی معدن و فارغ‌التحصیلان این رشته برگزار می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند در زمانی که برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده، سوالات خود را مطرح کنند.  

علاقه‌مندان جهت ثبت نام در کارگاه نقشه راه ورود به بازار کار مهندسی معدن و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری، می‌توانند با آدرس @mahdi_zaeri۸ در ارتباط باشند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون بانک تجارت؛

برخی از معادن از بعد اقتصادی ارزش بهره‌برداری ندارند

می متالز - معاون مدیرعامل بانک تجارت گفت: امروز برخی از معادن با وجود داشتن پروانه بهره‌برداری از بعد اقتصادی ارزش لازم را ندارند و از بعد سرمایه‌گذاری نیازمند ارزیابی کارشناسی است.
 رییس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران:

برای همه مواد معدنی یک نسخه واحد وجود ندارد

می متالز - رییس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران در هجدهمین اجلاس سالیانه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: در حال حاضر زیر نیم درصد از منابع استخراج می‌شود که می‌توان آن را به ۳تا ۵درصد یعنی نرم جهانی برسانیم و در نتیجه نقش آن را در تولید ناخالص ملی افزایش دهیم.
 مشاور عالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

اقتصاد ما وابسته به نفت است/ معاونت علمی فناوری ریاست جمموری آماده همکاری با نظام مهندسی معدن است

می متالز - مشاور عالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در هجدهمین اجلاس سالیانه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: یکی از معضلات کشور خام فروشی است که در بخش معدن و نفت وجود دارد. متاسفانه اقتصاد کشور اعتیاد نفتی پیدا کرده است، بنابرین تا چه زمانی می‌توان به آن اتکا کرد؟
 معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت:

خبرهای خوشی از صنعت طلا در راه است/ هوشمندسازی شرط ارتباط بیشتر معاونت معدنی با نظام مهندسی معدن

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت در هجدهمین اجلاس سالیانه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران اظهار کرد:در برنامه ششم توسعه به شکل فنی و کارشناسی، معدن پیشران اقتصاد کشور عنوان شده است.
 رییس سازمان نظام مهندسی معدن:

بانک‌ها پروانه بهره‌برداری از معادن را به عنوان وثیقه بپذیرند

می متالز - رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران خواستار پذیرش پروانه بهره‌برداری از معادن به عنوان وثیقه قابل قبول از سوی نظام بانکی شد تا دغدغه فعالان معدنی برطرف شود.
 معاون بانک تجارت؛

برخی از معادن از بعد اقتصادی ارزش بهره‌برداری ندارند

می متالز - معاون مدیرعامل بانک تجارت گفت: امروز برخی از معادن با وجود داشتن پروانه بهره‌برداری از بعد اقتصادی ارزش لازم را ندارند و از بعد سرمایه‌گذاری نیازمند ارزیابی کارشناسی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما