خبر
خودرو  

برگزاری نمایشگاه یک روزه دستاوردهای ایپکو

می متالز - نمایشگاه یک روزه خودروهای تولید شده مجهز به جدیدترین موتورهای طراحی شده توسط شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) در فضای باز معاونت فروش و بازاریابی ایران خودرو برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه یک روزه دستاوردهای ایپکو

به گزارش می متالز، این نمایشگاه که با هدف معرفی توانمندی های شرکت ایپکو و بازدید کارشناسان و مدیران ایران خودرو از دستاوردهای این شرکت برگزار شد، محصولات دنا پلاس دو رگه  (Hybrid)، رانا تمام برقی، سورن با موتور دیزل (EFD)، سورن گازسوز با پیمایش بالا، دنا پلاس توربو دنده دستی پرشتاب (SPORT) و دنا پلاس توربو دنده اتومات پرشتاب  (SPORT) به نمایش گذاشته شد. 
این نمایشگاه یک روزه که در روز 25 شهریورماه برگزار شد، فرصتی فراهم کرد تا کارشناسان و متخصصان ایران خودرو ارزیابی خود در خصوص آینده نگری و تجاری سازی محصولات جدید با موتورهای به روز را مورد بررسی قرار دهند.
قائم مقام بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو، مدیرعامل ایساکو و مدیرعامل شرکت ایپکو در بازدید از نمایشگاه محصولات، انتظارات خود در خصوص طرح‌های توسعه‌ای ایپکو را عنوان کردند. 
کارشناسان معاونت بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژی (استراتژی محصول) و مدیریت ارتباطات در نمایشگاه حضور فعال داشته و پرسش‌نامه مرتبط جهت دریافت نظرات و پیشنهادها در حوزه نیازمندی‌های مشتریان را تکمیل کردند که نتایج آن یقینا در تعریف محصولات جدید کارگشا خواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صندوق بازارگردانی «خودرو» راه اندازی شد

می متالز - صندوق بازارگردانی هزار میلیارد تومانی ایران خودرو راه اندازی شده است.
 

خبری مهم برای سهامداران خودرو

می متالز - شهاب‌الدین شمس، معاونت اقتصادی ایران خودرو خبر داده که صندوق بازارگردانی ایران خودرو با سرمایه هزار میلیارد تومان از هفته آینده کار خود را آغاز می‌کند.
 با راه اندازی صندوق بازارگردانی رخ داد:

اقدام ۱۰۰۰ میلیارد تومانی ایران خودرو برای حمایت از سهام گروه

می متالز - معاونت اقتصادی ایران خودرو از آغاز به کار صندوق بازارگردانی با سرمایه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی از هفته آینده برای این خودروساز و تمامی زیرمجموعه ها خبر داد.
 

آیا در فرآیند قرعه کشی طرح های پیش فروش خودرو تخلف رخ داده است؟

می متالز - به گفته برخی از متقاضیان خودرو در انجام قرعه کشی طرح های پیش فروش خودرو تخلفاتی رخ داده است.
 

دنا؛ شاگرد اول رشد تولید خودرو

می متالز - کارنامه شش ماهه تولید خودرو توسط سه غول خودروسازی کشور از رشد ۱۰ درصدی تیراژ محصولات سواری حکایت دارد.
 

تولید «خودرو» چقدر شد + روند تغییرات

می متالز - گروه صنعتی ایران‌خودرو، موفق شده تولید خود را از ابتدای سال‌جاری تا هفته نخست مهرماه، به میزان ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما