خبر
مواد معدنی  

آمارگیری از معادن استان زنجان اینترنتی انجام می‌شود

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با شیوع ویروس کرونا، امسال طرح آمارگیری از معادن استان به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

به گزارش می متالز، ناصر فغفوری روز چهارشنبه افزود: طرح آمارگیری از معادن در حال بهره برداری سالانه توسط مرکز آمار ایران اجرایی می شود.
وی تاکید کرد: امسال با شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت فاصله اجتماعی، مرکز آمار ایران این طرح را به صورت اینترنتی اجرا می کند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در مواقع ضروری مصاحبه حضوری آمارگیران با پاسخگویان معدن نیز انجام خواهد شد.
فغفوری تاکید کرد: بسترهای لازم برای اجرای طرح آمار گیری  اینترنتی مهیا شده است.
به گفته وی، این طرح از نیمه دوم مرداد ماه به مدت سه ماه در کشور اجرا خواهد شد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به اهمیت این طرح به منظور تهیه آمار مورد نیاز بخش معدن، صاحبان معادن استان باید بیشترین همکاری را با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور تکمیل پرسشنامه آمارگیری به خصوص به صورت اینترنتی داشته باشند.
هم‌اکنون از ۳۳۳ معدن فعال استان زنجان ۸۰ معدن فلزی و ۲۵۳ معدن غیرفلزی هستند.
ظرفیت اسمی معادن این استان، تولید سالانه ۱۱ میلیون و ۹۲۰ هزار تُن ماده معدنی بوده و سه هزار نفر نیز به صورت مستقیم در بخش معادن استان اشتغال دارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار سنگ آهن و کووید 19

می متالز - شیوع ویروس کرونا شرایط متضادی در بازار جهانی سنگ آهن ایجاد نمود که به دلیل اختلال در عرضه برزیل و روند متفاوت بهبود تقاضا در چین و سایر کشورهای دنیا بود. افزایش واردات به چین و در مقابل کاهش تقاضای سایر کشورها در سال 2020 تجارت جهانی سنگ آهن را دو قطبی نمود.
 وزیر انرژی عربستان:

دنبال خلاصی از شر نفت و گاز نباشید!

می متالز - وزیر انرژی عربستان سعودی اعلام کرد دنیا در مبارزه با تغییرات جوی، برای خنثی کردن انتشار گازهای گلخانه ای باید همه گزینه ها را بررسی کند اما این که بخواهیم نفت و گاز را کنار بگذاریم، درست و واقع گرایانه نیست.
 

جزیره کیش به خط هفتم سراسری گاز متصل شد

می متالز - سرپرست طرح توسعه میدان گازی کیش ضمن اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده کلیه فعالیت‌های اجرایی انشعاب‌گیری از کیلومتر ١٨۴ خط هفتم سراسری گاز در کمتر از ٧٢ ساعت با موفقیت پایان یافت.
 

صعود جهانی دلار

می متالز - شاخص دلار بار دیگر به کانال ۹۴ واحدی برگشت.
 با حکم رئیس جمهور؛

علیرضا رئیسی به عنوان سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا منصوب شد

می متالز - رئیس جمهور در حکمی با انتصاب دکتر علیرضا رئیسی به عنوان «سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا»، تاکید کرد که از این تاریخ، تنها مرجع موثّق و قابل استناد در مورد اعلام برنامه‌ها و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، سخنگوی ستاد خواهد بود.
 با حکم رئیس جمهور؛

رحمانی فضلی به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا منصوب شد/تعیین وظایف و اولویت‌های هشتگانه

می متالز - رئیس جمهور در حکمی رحمانی فضلی وزیر کشور را به عنوان «فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا» منصوب کرد و از وی خواست اقدامات قرارگاه را با توجه به وظایف و اولویت‌های هشتگانه، برنامه‌ریزی و اجرا نموده و نتایج آن را مستمرا گزارش کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما