خبر
اقتصاد   حمل و نقل  

صورت های مالی «حفارس» تشریح شد

می متالز - مدیرعامل شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس (حفارس) درباره صورت های مالی این شرکت توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش می متالز، پیمان اسراری درباره صورت های مالی منتشر شده شرکت گفت: فروش دارایی‌های ثابت شرکت در پی فروش وسائط نقلیه و دیگر دارایی‌ها بوده است.

وی افزود: این مهم با رعایت دستورعمل‌ها از طریق مزایده و طی مراحل قانونی فروخته شده است.

مدیرعامل شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس درباره حساب‌های پرداختنی به اشخاص وابسته گفت: گزارش حساب‌های پرداختنی به شرح زیر است:

الف) پرداختی شرکت تعاونی ایثارگری ایده آل شهر آراء مبلغ ۷۰۸ میلیارد و  ۸۸۱ میلیون ریال است. مبلغ مذکور به جهت پرداخت قسمتی از حقوق پرسنل و اخذ تضامین بانکی، پرداخت بدهی مالیاتی و تامین نقدینگی برای شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس است.

ب) پرداختی آقای غلامحسین مصلح  مبلغ ۳۲۱ میلیون ریال به جهت مطالبات حقوق و عیدی بوده است.

ج ) پرداختنی شرکت سیرشهرآرای آریا  مبلغ ۱۸میلیارد ۹۹۰ میلیون ریال  بوده است. شرکت یادشده پیمانکار تامین نیروی انسانی شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس بوده و بابت حقوق پرداختی به کارکنان مربوطه دارای مطالبات از شرکت است.

اسراری تصریح کرد: کاهش در هزینه‌های اداری عمومی و فروش در پیش بینی‌های سال ۱۳۹۹ به جهت اصلاح طبقه‌بندی مراکز هزینه و انتقال و طبقه‌بندی در هزینه‌های عملیاتی است.

مدیرعامل «حفارس» اعلام کرد: بر اساس استانداردهای حسابداری اقلام مربوط به سال‌های پیش در تعدیلات سنواتی منظور شده است. همچنین از آنجاکه شرکت در سال‌های گذشته دارای زیان انباشته بوده است سود تقسیمی تعلق نمی‌گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نسبت به دوره مشابه؛

سود هر سهم "فروس" ۲۳۰ درصد افزایش یافت

می متالز - شرکت فروسیلیس ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۱۸ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۶ ریال اعلام شده بود، افزایش ۲۳۰ درصدی را نشان می‌دهد.
 طی دوره ۶ ماهه؛

"جم" به هر سهم ۱۶۹۵ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت پتروشیمی جم دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۹۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۲۹۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "حسینا" ۱۴۳ درصد افزایش یافت

می متالز - شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۵۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۴۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۴۳ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 طی دوره ۶ ماهه؛

"شرانول" ۱۳۲۶ ریال سود ساخت

می متالز - شرکت نفت ایرانول دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۲۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۱۸ اعلام شده بود، ازافزایش ۶۲ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "شبندر" تغییر چندانی نداشت

می متالز - شرکت پالایش نفت بندرعباس در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۲۵۰ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۱۴ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 در صورت‌های مالی ۶ ماهه؛

"ونوین" زیان خود را جبران کرد

می متالز - بانک اقتصاد نوین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۱۸ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۳۶۷ ریال اعلام شده بود، از جبران ضرر در هر سهم حکایت دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما