خبر
مواد معدنی   سنگ آهن   صنعت  

تولید حدود ۱.۲ میلیون تن سنگ آهن در شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان

می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان اعلام کرد که مقدار تولید سنگ آهن در این شرکت از ابتدای امسال تا 20 شهریورماه به حدود یک میلیون و 200 هزار تن رسید.

به گزارش می متالز، مهدی بهرامی گفت: پیش بینی می شود میزان تولید سنگ آهن تا پایان شهریور ماه امسال به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن برسد که رقمی بالاتر از هدف برنامه را محقق می‌کند.

وی افزود: برنامه تولید سنگ آهن شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان در سال ۹۹ دستیابی به تولید ۳ میلیون تن سنگ آهن است.

بهرامی ادامه داد: میزان باطله‌برداری نیز از ابتدای امسال تا ۲۰ شهریورماه جاری به ۱۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تن رسید که ۲۰ درصد از هدف برنامه بالاتر است.

به گفته وی، از ابتدای زمان بهره برداری از معدن شماره ۵ گل گهر سیرجان تاکنون در مجموع ۴ میلیون و ۴۸۰ هزار تن سنگ آهن در این شرکت تولید شده که نسبت به برنامه پیش بینی شده ۲ درصد افزایش نشان می دهد.

این شرکت پارسال ۲میلیون و ۱۲۰ هزار تن سنگ آهن تولید کرد ضمن اینکه میزان باطلهبرداری نیز حدود ۲۲ میلیون تن بود.

شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ ماهان و بازوی اجرایی آن در بخش معدن است که هم‌اکنون عملیات استخراج و فروش سنگ آهن از توده معدنی شماره ۵ گل‌گهر سیرجان را برعهده دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید سنگ آهن در ایالت اودیسا هند تحت تاثیر قرنطینه قرار نخواهد گرفت

می متالز - یک مقام ارشد وزارت معادن در ایالت شرقی اودیسا (Odisha) هند به رویترز گفت : حجم تولید سالانه در بزرگترین ایالت تولیدکننده سنگ آهن هند بعید به نظر می رسد که تحت تاثیر تعطیلی ناشی از توقف فعالیت ها به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا قرار گیرد.
 

گل گهر در مرمت خانه صادقی سیرجان مشارکت دارد

می متالز - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: عملیات مرمت خانه صادقی سیرجان در راستای ایفای نقش فرهنگی و اجتماعی با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در حال انجام است.
 جواهری:

برخی با بخل و کینه دنبال تخریب گل‌گهر هستند/ اعتبار قلعه‌نویی و خوش‌حسابی ما با هم ترکیب شده است

می متالز - مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان گفت: به هیچ عنوان اهل بریز و بپاش و بازی کردن با ارقام هیجانی و غیرعرف و نامعقول نیستیم.
 

تولید حدود ۱.۲ میلیون تن سنگ آهن در شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان

می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان اعلام کرد: میزان تولید سنگ آهن در این شرکت از ابتدای سال جاری تا ۲۰ شهریورماه جاری به حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن رسید.
 بررسی شرایط فعلی و چشم‌انداز صنعت سنگ آهن

ماراتن غول‌های سنگ آهن در سایه کرونا

می متالز - اکثر تولیدکنندگان بزرگ سنگ آهن دستورالعمل‌های تولید خود برای سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده‌اند و چنانچه از این دستورالعمل‌ها برمی آید، سطوح تولید یا مشابه یا بالاتر از سطوح تولید در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. سنگ‌های معدنی آهن با انجام عمل ذوب در فرآیند احیا استحصال می‌شوند.
 

امیر قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر سیرجان شد

می متالز - امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما