خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

«فولاد» سهام خزانه می‌خرد

می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان قصد دارد سهام خزانه را طی زمانبندی مشخص خریداری کند.

به گزارش می متالز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نظر دارد به منظور حمایت از سهام خود در شرایط کنونی بازار اقدام به خرید سهام خزانه کند.

دلیل اصلی شرکت برای این امر، توجه به سود آوری پایدار شرکت در سال‌های گذشته و پیش‌بینی شرکت درباره بازدهی بالاتر سهام شرکت از سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت و بانک است.

مبلغ مدنظر شرکت و زمان‌بندی برای انجام برنامه خرید سهام خزانه به شرح زیر است:

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت‌گذاری دستوری فولاد باعث ایجاد رانت برای دلالان می‌شود

می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: تصمیمات وزارت صمت و مدیران شرکت‌های فولادسازی در مورد دستوری کردن قیمت فولاد و فروش ریالی این محصول، سهام شرکت‌های فولادی را به صفوف سنگین فروش هدایت کرد.
 عضو کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران:

۲ راه حل برای توسعه صادرات در بخش معدن

می متالز - عضو کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران گفت: عرضه رقابتی قیمت نهاده‌ها و برداشتن عوارض و محدودیت‌های صادراتی، دو راه‌حل ساده و قابل دستیابی برای توسعه صادرات در بخش معدن محسوب می‌شوند.
 سود ۱.۰۷۳ ریالی در دوره ۹ ماهه:

افزایش سودآوری از محل سود فروش سهام "اعتلا"

می متالز - سود سهام دریافتی این شرکت در دوره ۹ ماهه به ۲۸۶ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته رشد ۷۴ درصدی را نشان می‌دهد.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

گرگ و میشی که بازار بدهی را به خواب برد

می متالز - بانک مرکزی از ابتدای مهرماه، سپرده قانونی بانک ها را افزایش داده و با افزایش سپرده قانونی بانک ها، احتمالا نرخ سود سپرده های بانکی هم تغییر خواهد کرد و نرخ سود سپرده های بلندمدت به ۲۱ درصد خواهد رسید‌.
 

سازمان صمت استان سمنان در ارزیابی عملکرد به رتبه دوم کشوری رسید

می متالز - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: این سازمان در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۹۸ سازمان های استانی وزارت صمت به رتبه دوم دست یافت.
 نقوی:

پیشبرد تحول دیجیتال نیازمند کمک پارک‌های علم و فناوری است

می متالز - معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان گفت: برای پیشبرد تحول دیجیتال نیازمند کمک پارک‌های علم و فناوری و دانشگاه ها هستیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما