خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  
مدیرکل سازمان حفاظت از محیط‌زیست استان خوزستان:

با خاطر جمع می توانیم از عملکرد محیط زیستی شرکت فولاد اکسین دفاع کنیم

می متالز - چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹ با حضور مدیرکل محیط زیست استان، هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور، مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه جمع آوری و انتقال پساب احداث ایستگاه های پمپاژ و پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی فولاد اکسین برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این مراسم اشرفی مدیرکل محیط زیست خوزستان گفت: از مهندس ابراهیمی و همکارانشان تشکر می کنیم  و خیلی خوشحال هستم که این رویکرد مثبت نسبت به محیط زیست در این مجموعه ایجاد شده و الان با خاطرجمع می‌توانیم از عملکرد شرکت فولاد اکسین دفاع کنیم و برای ما ین اطمینان ایجاد شده که برای رعایت حفظ مسائل محیط زیستی اهتمام کامل دارند.
وی افزود: از طرف دیگر توسعه فضای سبز مجموعه موفق فولاد اکسین که قریب به ۱۰۰ هکتار اعم از فضای داخلی و بیرون از محدوده است با این رویکرد می توان امیدوار بود که فولاداکسین بعنوان صنعت سبز برتر در کشور معرفی شود.
ایشان در پایان ادامه داد: از همه کسانی که برای دست یافتن به عنوان صنعت سبز برتر در این شرکت  تلاش و زحمت می کشند تشکر و قدردانی می‌کنم.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین اظهار کرد: مقوله ساماندهی پساب شرکت چندین سال در فولاد اکسین مطرح بود که خوشبختانه در یکی دوسال اخیر  با همت و همکاری هیات مدیره کارهای مفید و موفقی در این خصوص صورت پذیرفت.
ایشان بیان داشت: سیستم تصفیه خانه پساب بهداشتی به روش های مدرن و به روز انجام خواهد گرفت که روزانه ۴۰۰ متر مکعب فاضلاب بهداشتی شرکت را تسویه می کند و مدت اجرای آن ۱۲ ماه با مبلغ ۱۰ میلیارد تومان می باشد که قرار است طی یک لاین و کانال حدودا ۲ کیلومتر عمیلیات آن اجرا گردد.
ابراهیمی در خاتمه اشاره کرد: خروجی  تصفیه فاضلاب و شبکه پساب فولاد اکسین پس از پالایش در فضای سبز این شرکت استفاده می شود و علاوه بر استفاده در فضای سبز باعث خواهد شد که هوای محیط پیرامون نیز بهتر شود همچنین پس از راه اندازی و افتتاح طرح فولاد سازی فولاد اکسین برای توسعه فضای سبز آنجا نیز از همین سیستم تصفیه فاضلاب و پساب به نحو شایسته و بایسته استفاده خواهد شد.

کد خبر: 130335
تاریخ: 1399/06/27 - 13:08
منبع: می متالز

عملکرد محیط زیستی  فولاد اکسین  امین ابراهیمی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

طرح فولادسازی اکسین در ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز فولاد اکسین اجرای طرح فولادسازی این شرکت ضرورت دارد.
 به مناست روز صادرات مطرح شد:

با اعلام ممنوعیت صادرات ورق های فولاد اکسین توسط ستاد تنظیم بازار وزارت صمت، کشور از منبع ارزی مناسب محروم شد

می متالز - ابراهیمی مدیرعامل این شرکت تولید محور به مناسبت روز صادرات طی سخنانی اظهار کرد: فولاداکسین بعنوان اولین تولیدکننده ورق های فولادی عریض و آلیاژی در خاورمیانه با مشارکت شرکت فولاد خوزستان و در راستای تأمین نیازهای ارزی خود در سال ۱۳۹۸ موفق شد ضمن افزایش ۳ برابری مقدار صادرات و ۵ برابری ارزش صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل، به رکورد جدیدی در این زمینه نیز دست یابد.
 

طرح فولادسازی اکسین در ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز فولاد اکسین و همچنین خودکفایی کشور در تولید ورق‌های مقاوم در مقابل میعانات اسیدی و ورق‌های کرایژونیک، اجرای طرح فولادسازی این شرکت ضرورت دارد و عملیات اجرایی این طرح به‌ زودی آغاز می‌شود.
 

طرح فولادسازی اکسین در ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز فولاد اکسین اجرای طرح فولادسازی این شرکت ضرورت دارد.
 مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خبر داد:

تامین نیاز معادن کوچک کشور با تولید محصول جدید "اکسینار"

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین از آمادگی این شرکت برای تامین تمام نیازهای معادن کوچک در حوزه ورق‌های ضدسایش با تولید ورق "اکسینار" خبر داد.
 

معرفی یک پیشنهاد ویژه اجرا شده در نظام پیشنهادها شرکت فولاد اکسین خوزستان

می متالز - عنوان پیشنهاد: طراحی میز مخصوص جهت مونتاژ و دمونتاژ شفت های مجموعه فیدرول.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما