خبر
آهن و فولاد  

جلسه کمیته راهبری شرکت فولاد اکسین برگزاری شد

می متالز - چهارشنبه ۲۶ شهریور جلسه کمیته راهبری شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور مدیر عامل، نائب رئیس هیات مدیره و مدیران شرکت در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه ابتدا عملکرد حوزه های مختلف توسط مدیران تشریح و درصد پیشرفت امور محوله در راستای اهداف استراتژیک شرکت بررسی شد.

سپس امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن خسته نباشید و تقدیر از زحمات همه واحدها در محقق نمودن اهداف تعیین شرکت نکاتی را یادآور شد و از مدیران خواست تا در نیمه دوم سال جاری نیز با همین جدیت فعالیت های خود را انجام دهند و آمار و عملکرد پنج ماهه نخست سال عاملی در جهت پیشرفت بیشتر اکسین در روزهای پیش رو باشد.

نظم و انضباط اداری، تعیین اختیارات مدیران به جانشین خود در زمان مرخصی و ماموریت، تولیدات کارخانه، سفارش گذاری در خصوص اقلام استراتژیک کارخانه، پیگیری در انجام مصوبات و اقدامات لازم در حوزه فروش و بازاریابی و آمادگی جهت انجام اورهال کارخانه در سال جاری از جمله مواردی بود که مدیر عامل در جلسه کمیته راهبری شرکت متذکر شد.

همچنین نائب رئیس هیات مدیره شرکت مواردی از جمله نظارت بیشتر مدیران بر روند کارها و درخواست های واحدهای زیربط را عنوان کرد و گفت: مصوبات کمیته راهبری می بایست از ابتدای سال با جدیت پیگیری و انجام شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

طرح فولادسازی اکسین در ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز فولاد اکسین اجرای طرح فولادسازی این شرکت ضرورت دارد.
 به مناست روز صادرات مطرح شد:

با اعلام ممنوعیت صادرات ورق های فولاد اکسین توسط ستاد تنظیم بازار وزارت صمت، کشور از منبع ارزی مناسب محروم شد

می متالز - ابراهیمی مدیرعامل این شرکت تولید محور به مناسبت روز صادرات طی سخنانی اظهار کرد: فولاداکسین بعنوان اولین تولیدکننده ورق های فولادی عریض و آلیاژی در خاورمیانه با مشارکت شرکت فولاد خوزستان و در راستای تأمین نیازهای ارزی خود در سال ۱۳۹۸ موفق شد ضمن افزایش ۳ برابری مقدار صادرات و ۵ برابری ارزش صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل، به رکورد جدیدی در این زمینه نیز دست یابد.
 

طرح فولادسازی اکسین در ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز فولاد اکسین و همچنین خودکفایی کشور در تولید ورق‌های مقاوم در مقابل میعانات اسیدی و ورق‌های کرایژونیک، اجرای طرح فولادسازی این شرکت ضرورت دارد و عملیات اجرایی این طرح به‌ زودی آغاز می‌شود.
 

طرح فولادسازی اکسین در ۳ سال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - برای تأمین پایدار مواد اولیه موردنیاز فولاد اکسین اجرای طرح فولادسازی این شرکت ضرورت دارد.
 مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خبر داد:

تامین نیاز معادن کوچک کشور با تولید محصول جدید "اکسینار"

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین از آمادگی این شرکت برای تامین تمام نیازهای معادن کوچک در حوزه ورق‌های ضدسایش با تولید ورق "اکسینار" خبر داد.
 

معرفی یک پیشنهاد ویژه اجرا شده در نظام پیشنهادها شرکت فولاد اکسین خوزستان

می متالز - عنوان پیشنهاد: طراحی میز مخصوص جهت مونتاژ و دمونتاژ شفت های مجموعه فیدرول.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما