خبر
آهن و فولاد  
مهندس یزدی‌زاده:

"مبنای کار ذوب‌ آهن اخلاق است"

می متالز - در حاشیه جلسه "معارفه اعضای هیات مدیره" و پس از بررسی شاخصه ها و اولویت های مختلف فنی و مدیریتی "مهندس منصور یزدی زاده" مدیرعامل شرکت ذوب آهن تاکید کرد که "اخلاق" مبنای کار هیات مدیره و باشگاه قرار گیرد، چراکه "اخلاق"، "صداقت" و "جوانمردی" همراه با "جنگندگی" موفقیت به همراه دارد و اینگونه هیچ کس حریف همدلی و قدرت ما نخواهد شد.

به گزارش می متالز، مدیرعامل  ذوب آهن در ادامه بر مسائل انضباط مالی تاکید نمود و متذکر شد حتما بر اساس بودجه مصوب مجمع شرکت سهامی ذوب آهن عمل نموده و از ایجاد تعهد بیش از توان مالی باشگاه خودداری کنند.

شایان ذکر است مهندس یزدی زاده استفاده از پتانسیل و ظرفیت موجود در خانواده بزرگ ذوب آهن را یادآور شده و بر استفاده از استعداد ورزشی فرزندان شاغلین شرکت سهامی در تیم های قهرمانی باشگاه و در راه اعتلای پرچم پرافتخار ذوب آهن تاکید نمود.

کد خبر: 130341
تاریخ: 1399/06/27 - 13:22
منبع: می متالز

منصور یزدی زاده  ذوب آهن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شمش چدن "ذوب" پذیرش شد

می متالز - شمش چدن شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس کالا پذیرش و عرضه شد.
 [عکس]

به مناسبت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی در ذوب آهن اصفهان

می متالز - تجلیل از نفرات برتر ایمنی مدیریت برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات رعایت ایمنی یک هدف و یک فرایند اصلی درکار و تولید است.
 معاون شرکت ذوب آهن اصفهان مطرح کرد:

برای تولید انواع ریل، راه دشواری را طی کرده‌ایم/ افزایش تولید در شعار آسان است

می متالز - معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه برای تولید انواع ریل، راه دشواری را طی کرده ایم، گفت: جرقه تولید ریل از سال 1372 در ذوب آهن زده شد، اما ترکیبی از تجربه و تعهد باعث شد تا این شرکت موفق به تولید ریل استاندارد شود.
 

ورزشگاه فولادشهر به 89 دوربین مدار بسته مجهز شد

می متالز - ورزشگاه فولادشهر اصفهان که میزبان دیدارهای خانگی ذوب آهن است تجهیزاتش افزایش پیدا کرد.
 معاون بهره برداری شرکت ذوب آهن:

نیمی از محصولات ذوب آهن صادر می‌شود

می متالز - معاون بهره برداری شرکت ذوب آهن گفت: با وجود شرایط تحریمی کشور، یکی از استدلال های ذوب آهن جهت رعایت استانداردهای ملی و جهانی این است که اکنون بین ۴۰ تا ۵۰ درصد محصولات این شرکت صادر می شود.
 معاون خرید ذوب آهن اصفهان:

عدم ممنوعیت صادرات سنگ آهن به تولید فولاد کشور آسیب می‌زند

می متالز - صادرات سنگ آهن با کیفیت در جنوب کشور که مورد نیاز واحد‌های فولادسازی است مدتی است که خبر ساز شده و در نهایت با ورود پلیس امنیت اقتصادی هرمزگان تلاش برای جلوگیری از خام فروشی ادامه دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما