خبر
سنگ آهن  
مدیر عامل شرکت گهرزمین در دیدار با مدیران این شرکت مطرح کرد:

نگاه ويژه به بخش توسعه ای و جايگاه ويژه نيروی انسانی در شركت گهرزمین

می متالز - صبح دیروز در نشستی صمیمی مهندس وحید میرزایی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین با معاونین و مدیران این شرکت دیدار نمود.

به گزارش می متالز، در این جلسه که در سالن کنفرانس ساختمان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی واقع در مجمتع گهرزمین برگزار گردید مهندس وحید میرزایی مدیرعامل گهرزمین با اشاره به اینکه همیشه تغییرات، مثبت است و باعث پویایی و تحرک یک مجموعه می باشد گفت: شرکت گهرزمین با تقویت فضای صمیمی و همدلی به کار و فعالیت خود ادامه خواهد داد.

مدیرعامل گهرزمین با تاکید بر اهمیت تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری و نام گذاری سال جاری بر همین اساس خاطرنشان کرد: متاسفانه بحث شیوع ویروس کرونا یکی از عوامل تاثیر گذار بر روند تولید بود که امیدواریم این عقب افتادگی ها در تمامی حوزه ها جبران شود.

وی همچنین جایگاه نیروی انسانی را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: باتوجه به اینکه فعالیت در بخش معدن دارای سختی کار خاصی می باشد، باید به نیروی انسانی نگاه ویژه ای داشت و نگاه من یک دیدگاه مدیریت عملیاتی و اجرایی می باشد و امیدوارم در مسیر پیش رو بتوانیم تمرکز کاری مدیریت مجموعه را در سایت سیرجان داشته باشیم.
 
میرزایی در ادامه با اشاره به برنامه های توسعه ای این شرکت عنوان کرد: امیدواریم علاوه بر نگاه ویژه در بخش توسعه ای، در مدل توسعه ای مناطق محروم نیز نقش موثری را داشته باشیم و باید بتوانیم با تلاش و ایجاد زیرساخت ها، برنامه های مناسبی را در بحث محرومیت زدایی اجرا کنیم.

وی گفت: یکی از سیاست های جدی مدیریت جدید، بحث شفاف سازی خواهد بود تا بتوان با رعایت حقوق افراد، همه موارد را بصورت شفاف ارائه نمود.

مدیرعامل گهرزمین در پایان با اشاره به انتصابات جدید خاطرنشان کرد: امید است تمامی همکاران با دوستانی که مسوولیت های جدید را به عهده گرفته اند کمال همکاری را داشته باشند.
وی در پایان گفت: تمامی پیشرفت های مجموعه گهرزمین حاصل تلاش تمامی همکاران است و جا دارد از مديرعامل سابق بخاطر تلاش هایی که در جهت توسعه شرکت گهرزمین داشتند تقدیر و تشکر کنم.

همچنین مهندس محمد بهنیا معاون اداری و پشتیبانی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت بواسطه حسن اعتماد وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با توانی مضاعف و انگیزه ای دو چندان در راستای اهداف شرکت عمل نماییم.
در ادامه، مدیران بخش های مختلف شرکت گهرزمین ضمن ارائه گزارشی از حوزه مدیریت خود به طرح مهمترین مشکلات و موانع واحدهای مربوطه پرداختند.
 همچنین پس از پایان این نشست مدیر عامل گهرزمین و جمعی از مدیران گهرزمین از خط در حال احداث گندله سازی این شرکت بازدید نمودند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیران کشورهای تولید‌کننده نفت بر سر چه بحث می‌کنند؟

نشست وزارتی اوپک پلاس تحت فشار

می متالز - روز گذشته وزرای نفت و انرژی ائتلاف تولیدکنندگان نفت خام اوپک پلاس در کنفرانسی ویدئویی که بعد از ظهر به وقت وین برگزار شد برای ارزیابی وضعیت بازار به بحث و گفت‌وگو پرداختند. به‌رغم آنکه تقریبا مسجل است که در این جلسه تصمیم خاصی درباره میزان کاهش تولید یا افزایش عرضه نفت به بازار اتخاذ نخواهد شد، اما می‌تواند تصویری کلی از آنچه ممکن است در کنفرانس بعدی تصمیم‌گیری شود را به بازار ارائه دهد.
 

برگزاری الکترونیکی آزمون خدمات پس از فروش خودرو

می متالز - روابط عمومی ایساکو: دوازدهمین دوره آزمون سراسری خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو به‌منظور مهارت‌سنجی پرسنل نمایندگی‌های مجاز در حوزه خدمات پس از فروش، از ۲۸ مهر تا ۸ آبان به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
 

عملکرد قابل قبول موسسه اعتباری ملل در حوزه بانکداری الکترونیکی

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات الکترونیک بانک‌ها سبب می‌شود تا‌ مردم برای انجام امور بانکی و مالی خود به شعب بانکی مراجعه نکنند و از سوی دیگر این اقدام نوعی کمک به ترویج خدمات دولت الکترونیک و بانکداری الکترونیکی خواهد شد.
 

رشد سود خالص هر سهم تجارت‌نو از مرز ۱۰۰۰ درصد گذشت

می متالز - نیمه نخست سال‌جاری با وجود شرایط سخت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و دیگر عوامل، شرکت بیمه تجارت‌نو در هر یک از سه شاخص مهم مالی، رشدی بیش از یک هزار درصد را به ثبت رساند و رکورددار شد.
 در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست روحانی؛

سند سیاست ها و برنامه های اقدام سکوی آموزشی، پژوهشی و تربیتی ملی بررسی شد

می متالز - هشتصد و سی و دومین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر سه شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی برگزار شد و در این جلسه "سند سیاست ها و برنامه های اقدام سکوی (پلتفرم) آموزشی، پژوهشی و تربیتی ملی کشور" از سوی اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

تقاضای کاهنده چین برای نفت و نگرانی بازار

می متالز - طی ماه های گذشته با واردات حجم بالای نفت، نقش مهمی در حمایت از احیای تقاضای جهانی برای نفت داشته است اما دورنمای نامعلوم تقاضای این کشور بازار را نسبت به عدم ادامه تداوم تقاضای قوی این کشور برای خرید نفت نگران کرده است.به گزارش ایسنا، آمار گمرک چین از واردات نشان می دهد که همچنان نفت زیادی به بنادر این کشور وارد می شود و گمرک در حال ترخیص محموله هایی است که هفته ها منتظر تخلیه شدن هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما