خبر
سنگ آهن  
درنشست صمیمانه مدیرعامل گهرزمین با کارکنان این شرکت مطرح شد:

ایجاد اشتغال پایدار، توسعه زیر ساخت ها و محرومیت زدایی از مهمترین اولویت هاست

می متالز - اولین دیدار رسمی مهندس وحید میرزایی، مدیرعامل جدید گهرزمین با معاونین، مدیران و جمعی از پرسنل‌ِ دفتر تهران در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه مهندس میرزایی به تشریح سیاستها و برنامه های آتی شرکت گهرزمین پرداخت و گفت: توسعه شرکت،یکی از اصلی ترین برنامه ها می باشد که از اهم این برنامه ها می توان به راه اندازی خطوط ۴ و ۵ کنسانتره و خط ۲ گندله سازی اشاره نمود.

وی افزود: قطعاً به دنبال چنین توسعه ای،وضعیت بورسی و سهامداران شرکت نیز بهبود پیدا خواهد کرد.

وی رسالت حضور خود در گهرزمین و یکی از دغدغه های اصلی خود را ایجاد اشتغال پایدار و محرومیت زدایی از استان کرمان عنوان کرد و افزود: استفاده از نیروی جوان، با انگیزه، پر انرژی و شایسته سالاری، همراه با بهبود وضعیت امکانات و تسهیلات رفاهی کارکنان و خانه دار شدن پرسنل از اولویت های برنامه ها می باشد.

مدیرعامل گهرزمین همچنین موضوع مطرح شده مبنی تمرکز فعالیت نیروهای انسانی در محل سایت شرکت را در راستای کار میدانی، عملیاتی و بهبود عملکرد نیروی انسانی ارزیابی نمود.

میرزایی در ادامه با تاکید بر ایجاد زمینه فضایی آرام در مجموعه تصریح کرد: امیدواریم تمامی همکاران با همدلی، تلاش و کوشش مضاعف به کار خود ادامه دهند.
وی در پایان، اصلاح ساختار آیین نامه های معاملاتی، اصلاح شیوه انتخاب پیمانکار و اصلاح فرآیند های اجرایی را از دیگر برنامه های مهم شرکت اعلام کرد.

کد خبر: 130352
تاریخ: 1399/06/27 - 13:50
منبع: می متالز

وحید میرزایی  گهرزمین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

«کگهر» از نمادهای تاثیرگذار بر شاخص فرابورس

می متالز - شرکت سنگ آهن گهرزمین از جمله تاثیرگذاران شاخص کل فرابورس بود.این نماد در بازار دوم فرابورس قرار دارد.
 

آخرین گام های پروژه گندله سازی جهت رسیدن به بهره برداری

می متالز - مهندس امین زاده مدیر پروژه گندله سازی گهرزمین خبر داد :با توجه به تامین و اختصاص۱۶مگاوات برق به پروژه گندله سازی، انجام تست های ناحیه به ناحیه در دستور کار قرار گرفت که پس از تکمیل تست جز به جز همه نواحی، کارخانه از تاریخ ۳ مهرماه جهت روشن نمودن مشعل ها و کوره گندله سازی آماده می باشد.
 مدیرعامل گهرزمین:

تمام افراد اصل را بر رعایت حقوق همکاران و رعایت اخلاقیات بگذارند

می متالز - سنگ آهن گهرزمین ظهر امروز جلسه ای با حضور علی اکبر پوریانی مدیرعامل؛ دکتر خضری پور عضو هیات مدیره؛ مهندس غلامحسین رحیمیان قائم مقام، سیدشجاع الدین گلسرخی مدیر مجتمع و معاونین و مدیران این مجموعه در سالن کنفرانس ساختمان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت سنگ آهن گهرزمین برگزار شد.
 مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین:

منابع انسانی ارزشمندترین سرمایه گهرزمین

می متالز - روز گذشته نشستی با حضور مدیرعامل و برخی مدیران این شرکت در محل سالن کنفرانس مجتمع گهرزمین برگزار شد.
 

سرپرست گهر زمین بعد از انتخاب وزیر صمت کیست؟

می متالز - بر اساس صورتجلسه ششم مهرماه هیات مدیره شرکت سنگ آهن گهر زمین، قرار بر این بود علی‌اکبر پوریانی تا تعیین وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان سرپرست در شرکت فعالیت کند با حضور رزم‌حسینی در وزارت خانه صمت حکم سرپرستی پوریانی باید روشن شود.
 فروش ۹ ماهه شرکت به ۵۹ هزار و ۸۱۲ میلیارد ریال رسید:

رشد ۱۲درصدی کلوخه سنگ‌آهن "کگهر" و ۸.۵درصد کنسانتره

می متالز - نرخ کلوخه فروش رفته شرکت با افزایش قابل توجه ۱۲ درصدی در عرض یک ماه به رقم ۵ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما