خبر
بورس و سهام   بانک ها   سرمایه گذاری   نفت   گاز  

"شستا" تاپیکو خرید اما بانک ملت فروخت!

می متالز - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از خرید بیش از ۴۰۰ میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری نفت وگاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) خبر داد.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی "شستا" با افشای اطلاعات با اهمیت "ب" از خرید تعداد ۴۱۹.۹۷۰.۲۴۰ سهم شرکت سرمایه گذاری نفت وگاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) به مبلغ ۸.۶۷۲.۸۵۰ میلیون ریال خبر داد.

این خرید اثرمالی نسبت به کل دارایی‌ها در سال مالی قبل ۳.۷۸درصد و نسبت به کل درآمد فروش در سال مالی گذشته ۱۷.۰۸درصد این شرکت خواهد گذاشت.

همچنین لازم به ذکر است که فروش تعداد ۱.۳۸۰.۲۸۴.۳۶۶ سهم بانک ملت به مبلغ ۸.۶۱۹.۲۲۷ میلیون ریال که سود حاصل از واگذاری مذکور به مبلغ ۸.۴۴۵.۰۲۵ میلیون ریال بوده، انجام شد.

کد خبر: 130406
تاریخ: 1399/06/27 - 19:17
منبع: بورس نیوز

سرمایه گذاری تامین اجتماعی  شستا  تاپیکو  بانک ملت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شستا:

ظرفیت تولید لاستیک بارز کرمان افزایش می‌یابد

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین کارهای ما افزایش ظرفیت ۴۴ هزار تنی لاستیک بارز کرمان است که با ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مرحله اجرا قرار گرفته است.
 

افتتاح بیش از 29 هزار میلیارد تومان طرح صنعتی در کرمان طی امسال

می متالز - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در سال جاری بیش از 29 هزار میلیارد تومان در استان کرمان طرح‌ صنعتی افتتاح می‌شود.
 

کارنامه دولت تدبیر و امید در واگذاری‌ها

می متالز - دولت در هفت سال گذشته بیش‌تر توجه خود را به بهبود وضعیت نامساعد در واگذاری‌ها متمرکز کرد که در نهایت توانست بخشی از تلاش به کار گرفته شده را با عرضه صندوق‌های ETF به بورس، عرضه شستا در بازار سهام و آزادسازی سهام عدالت به ثمر برساند،‌در کنار آن نیز البته آمارها نشان دهنده سهم ۴۳ درصدی دولت تدبیر و امید در مجموع واگذاری‌ها است.
 در نیمه نخست سال جاری:

بانک ملت ۳۳۵ ریال سود محقق کرد/ برآوردها و برنامه فروش سهام گروه مالی ملت

می متالز - بانک ملت با ارائه صورت های مالی نیمه نخست سال جاری از شناسایی ۳۳۵ ریال سود برای هر سهم و رشد ۳۵۱ درصدی نسبت به دوره مشابه قبل خبر داد.
 در سه ماه نخست دوره مالی جاری رخ داد:

گزارش عملکرد شستا با رشد۵۲۱ درصدی سود/ در انتظار بازگشایی نماد

می متالز - شستا با انتشار عملکرد سه ماهه نخست دوره مالی جاری از تحقق ۵۵۳ ریال سود برای هر سهم و رشد ۵۲۱ درصدی نسبت به دوره مشابه قبل خبر داد و منتظر بازگشایی نماد شد.
 

موافقت هیات مدیره شستا با افزایش سرمایه ۶.۲ هزار میلیاردی از اندوخته

می متالز - شستا با غیبت ۱.۵ ماهه از تابلو معاملات از موافقت هیات مدیره با افزایش سرمایه ۷۸ درصدی از محل اندوخته خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما