خبر
آهن و فولاد   علوم   ویدئو  
[ویدئو]

بومی‌سازی دستگاه گیربکس

می متالز - متخصصان شرکتی دانش‌بنیان، دستگاه گیربکس ۷۱۰ کیلووات نوار نقاله ناحیه آهن‌سازی فولاد مبارکه را بومی‌سازی کردند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت:

۵۰ هزار کیلومترمربع ذخایر معدنی در نیمه نخست سال اکتشاف شد

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اکتشاف ۵۰ هزار کیلومترمربع اکتشاف ذخایر معدنی (شناسایی، پی‌جویی، اکتشاف عمومی و تفصیلی) در نیمه نخست سال خبر داد و گفت: این رقم تا پایان سال به ۱۰۰ هزار کیلومترمربع خواهد رسید.
 

دلیل صادر نشدن ریل ذوب‌آهن

می متالز - معاون بهره‌برداری شرکت ذوب‌آهن اصفهان گفت: با وجود شرایط تحریمی، با توجه به نیاز کشور و دستورات سازمان‌های بالادستی ماهانه حدود ۵۰ درصد تولیدات ذوب‌آهن در داخل مصرف و بقیه صادر می‌شود.
 سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

لزوم حذف معافیت امور گمرکی واردات ماشین آلات خط تولید

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است که واردات سالانه ۴ میلیارد دلار ماشین‌آلات خط تولید منطقی به نظر نمی‌رسد.
 

حفاری بیش از ۲۶ هزار متری در ۶ ماه برای تامین و تولید مواد معدنی

می متالز - اکتشاف، استخراج، فرآوری و توسعه طرح‌های معدنی و صنایع معدنی از اهداف راهبردی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) به شمار می‌آید، ایمپاسکو همسو با این هدف در نیمه نخست سال ۹۹، بیش از ۲۶ هزار متر حفاری انجام داده است.
 

عقلانیت اقتصادی به جای جهالت اقتصادی

می متالز - اگر فردی می‌گوید از تجربه جهانی استفاده کنیم او را متهم به غربگرایی نکنیم برای اقتصاد ملی چنین دیدگاهی ضرورت دارد؛ اگر تعامل با جهان بد بود تمام کشورها به دنبال توسعه روابط خود نبودند.
 

نبض بازار آهن اسفنجی کشور در دستان شرکت توسعه آهن و فولاد ‌گل‌گهر

می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر گفت: تنظیم و نبض بازار آهن اسفنجی ایران در دست شرکت توسعه آهن و فولاد قرار دارد که در راستای حمایت از مصرف کنندگان و صنایع کوچک توانستیم بخشی عمده از بار کشور و بخشی از نوسانات و تغییرات نرخ محصولات فولادی داخل کشور را کنترل کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما