خبر
صنعت  

احیای مجدد کارخانه تولیدکننده پروفیل UPVC در شهرکرد

می متالز - یک واحد صنعتی تولیدکننده پروفیل UPVC در شهرکرد پس از سال‌ها تعطیلی به چرخه تولید بازگشت.

به گزارشمی متالز، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: یک واحد صنعتی تولیدکننده پروفیل UPVC در شهرکرد پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید بازگشت.

محمدکاظم منزوی افزود: این واحد صنعتی که به سبب بدهی های بانکی و مشکلات تولید، سالها راکد مانده بود با حمایت سرمایه گذار جدید وارد چرخه تولید شد.

وی گفت: یکی دیگر از شرکت های تولیدکننده پروفیل درب و پنجره UPVC با سرمایه گذاری قابل توجهی نقش مهمی در احیا و بازگشت به فعالیت این شرکت دارد.

منزوی با اشاره به فعالیت ۹۵۰ واحد صنعتی در این استان، گفت: از این تعداد ۲۰ درصد واحدها با ۱۰۰ درصد ظرفیت و مابقی بین ۳۰ تا ۶۰ درصد ظرفیت خود فعال هستند.

وی گفت: ۹۰ درصد واحدهای فعال این استان را صنایع کوچک تشکیل میدهد و صنایع بزرگ سهم اندکی در بخش صنعت این استان به خود اختصاص داده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان صمت اردبیل:

182 واحد صنعتی در اردبیل به بهره‌برداری رسیده است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:‌ در 9 ماهه امسال بیش از 182 واحد صنعتی و تولیدی در استان اردبیل به بهره‌برداری رسیده است.
 

2 هزار و 500 فقره جواز تاسیس طی 9 ماهه سال 99 در خراسان رضوی صادر شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 9 ماهه سال 99 تعداد 2 هزار و 562 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 232 هزار و 363 میلیارد ریال و اشتغال 68 هزار و 323 نفر در استان صادر شده است.
 رئیس سازمان صمت استان زنجان خبر داد؛

طلب سنگین ایریکو از دولت

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه شرکت اریکو ابهر مطالبات زیادی از دولت دارد گفت: عدم پرداخت مطالبات دولتی سرمایه در گردش شرکت ایریکو را با مشکل مواجه کرده است.
 

صدور پروانه بهره‌برداری صنعتی در خراسان شمالی ۱۴ درصد افزایش یافت

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: امسال با وجود مشکلات اقتصادی صدور پروانه بهره‌برداری صنعتی در استان نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۴ درصد رشد داشته است.
 

ثبت اطلاعات قطعات و لوازم یدکی خودرو در سامانه جامع تجارت الزامی است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: ثبت اطلاعات قطعات و لوازم یدکی خودرو برای دریافت شناسه کالا در سامانه جامع تجارت الزام دارد.
 

وصول 230 میلیارد تومان حقوق دولتی از معادن کردستان

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از سال 92 تا پایان سال گذشته 230 میلیارد تومان از معادنی که در استان پروانه بهره‌برداری دارند و فعالیت می‌کنند حقوق دولتی وصول شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما