خبر
متالورژی  
نشریه علمی-دانشجویی "فراسوی مواد"، منتشر کرد؛

فراخوان مقاله با موضوع «آزمون‌های غیر مخرب تشخیص خوردگی»

می متالز - نشریه علمی-دانشجویی فراسوی مواد به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه تهران جهت انتشار شماره جدید این نشریه، با محوریت موضوعی "آزمون‌های غیر مخرب تشخیص خوردگی" مقاله می پذیرد.

به گزارش می متالز، این نشریه از دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا مقالات خود در زمینه "آزمون‌های غیر مخرب پایش خوردگی"، "تحلیل نتایج حاصل از آزمون‌ها"، "کاربردهای عملی و صنعتی آنها" و همچنین "ارائه روندهای تحقیقاتی و صنعتی آزمون‌های غیر مخرب  پایش خوردگی در آینده " را جهت چاپ و انتشار در نشریه نشریه علمی-دانشجویی فراسوی مواد، حداکثر تا بیستم مهرماه برای مدیرمسئول نشریه ارسال کنند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با سردبیر iMasoudKhalili@ و یا مدیرمسوول نشریه Abolfazl_Anvary@ ارتباط برقرار کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه رازی:

جامعه دانشگاهی ستون‌های چرخه‌ تولید علم کشور هستند

می متالز - دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه رازی می‌گوید انجمن‌های علمی پویا، نوآور و خلاق، موج مثبتی در جهت آگاه‌سازی در بین دانشچویان بوجود خواهند آورد.
 

برگزاری وبینار «ساخت افزودنی فلزات»

می متالز - انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه های تهران و صنعتی نوشیروانی بابل، وبینار «ساخت افزودنی فلزات» را برگزار می‌کنند.
 

انتشار نخستین شماره فصلنامه دانشجویی «آستینت»

می متالز - نخستین شماره از فصلنامه انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد با نام «آستینت» منتشر شد.
 

آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE

می متالز - انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE از دوره های مربوط به مقاله نویسی را برگزار می کند.
 

افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صمت/ ماینکس2020 فرصتی برای معرفی توانمندیها و دستاوردها به جامعه معدنی و صنعتی

می متالز - نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (ماینکس2020) با حضور سعید زرندی«معاون طرح و برنامه وزارت صمت» افتتاح شد.
 

چـرا انـرژی خـورشـیـدی؟!

می متالز - نخستین شماره (گروه جدید) نشریه «فراسوی مواد»، گاهنامه انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه تهران منتشر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما