خبر
اقتصاد   انرژی هسته ای  

روسیه: سازوکار «اسنپ‌بک» علیه ایران فعال نشد

می متالز - روسیه: سازوکار «اسنپ‌بک» علیه ایران فعال نشده است.

به گزارش می متالز، واسیلی نبنزیا، نماینده روسیه در سازمان که کشورش ریاست دوره‌ای شورای امنیت در ماه اکتبر (ماه جاری) برعهده دارد، اعلام کرد سازوکار اسنپ‌بک علیه ایران برخلاف ادعای آمریکا فعال نشده است.

مهر هم نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفته است: اعمال فشار حداکثری آمریکا بر ایران و تلاش این کشور برای تضعیف اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در ارتباط با برنامه هسته ای ایران از موضوعات بحث نشست آتی شورای‌امنیت است

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اکبری تالارپشتی مطرح کرد:

اصحاب صلح برجام، مقصر ناکارآمدی دولت را یکی از ائمه جمعه معرفی می‌کنند!

می متالز - رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: همزمان با ورود پیکرهای مطهر شهدای خانطومان که بُرهان مقاومت و پیروزی هستند، اصحاب صلح برجام، مقصر ناکارآمدی دولت را یکی از ائمه جمعه معرفی می‌کنند!
 

از شرایط سخت تحریمی چگونه عبور کنیم؟

می متالز - مهدی کرباسیان: در حال حاضر سوالات بسیاری از شرایط اقتصادی کشور مطرح است، اما پیش‌بینی می‌شود وضعیت اقتصادی کشور نسبت به اوضاع گذشته تغییر چندانی نکند و رو به بهبود نرود.
 

شورای امنیت تفسیر حقوقی از برجام را مبنای کار قرار دهد

می متالز - معاون حقوقی رئیس‌جمهوری در واکنش به تهدیدهای آمریکا علیه ایران گفت: مطابق مواد ۱۰ و ۱۱ قطعنامه ۲۲۳۱ که مستند خود آمریکاست، کسی می‌تواند این مساله را به شورای امنیت ببرد که خودش سند برجام را رعایت کرده باشد.
 

رد مجدد اعمال تحریم بر ایران از سوی شورای امنیت

می متالز - نمایندگی کشورمان در سازمان ملل در پی شکست دوباره آمریکا در سازمان ملل با عدم حمایت حداکثری از اقدام آن به استفاده از مکانیسم بازگردانی تحریم ها علیه ایران، مواضع کشورمان در این باره را بیان کرد
 

چرا دولت میخواهد تجارت از تولید تفکیک شود

می متالز - چرا دولت بر تفکیک تجارت از تولید تاکید دارد.
 سخنگوی دولت تاکید کرد:

حمایت از بورس همچنان در دستور كار دولت

می متالز - علی ربیعی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان اظهار داشت: فرمایشات آرامش بخش و امید بخشی که معظم له در شرایط دشوار و سخت جامعه ایران امروز بیان کردند، و زمینه همکاری برای کاهش هرچه سریعتر مشکلات و آلام ملت ترسیم شد، به نوبه خودم و از سمت دولت از ایشان سپاسگزاری می‌کنم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما