خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در ثبات است و تجار قراضه سعی دارند قیمت را ثابت نگه دارند.

به گزارش می متالز، متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 289 دلار هر تن سی اف آر می باشد. تجار قراضه اروپا معتقدند در شرایط فعلی قیمت پایین تر غیر ممکن به نظر می رسد و حداقل قیمت ممکن برای معامله قراضه سنگین اروپا 284 دلار هر تن سی اف آر است. عرضه کننده های قراضه امریکا و حوزه دریای بالتیک نیز حاضر نیستند در کمتر از 289 دلار هر تن سی اف آر معامله کنند.

کد خبر: 134618
تاریخ: 1399/07/15 - 21:14
منبع: ایفنا

بازار قراضه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه فعلا در ثبات

می متالز - روزهای گذشته ترکیه از امریکا قراضه خریداری نمود و برای روزهای آتی معاملات بیشتری در انتظار بازار است. قیمت ها در ثبات نسبی هستند و قراضه سنگین خلوص 20-80 امریکا در 286 دلار هر تن سی اف آر، قراضه خرد شده در 291 دلار و قراضه بونوس در 296 دلار هر تن سی اف آر معامله شده است. معاملات اخیر برای قراضه امریکا بین 285 تا 287 دلار هر تن سی اف آر بوده است.
 

بازار قراضه ترکیه فعلا در ثبات

می متالز - بازار قراضه وارداتی ترکیه روزهای اخیر در ثبات نسبی بوده و آخرین قیمت 283 دلار هر تن سی اف آر برای قراضه سنگین 20-80 ثبت شد که 75 سنت رشد روزانه داشت.
 

بازار قراضه ترکیه در رکود

می متالز - کاهش خرید ها و عقب نشینی خریداران در ترکیه قیمت قراضه وارداتی را در این کشور کاهش داد. آخرین متوسط قیمت خلوص 20-80 معادل 292.5 دلار ثبت شده که افت روزانه کمتر از یک دلاری داشت.
 

قیمت قراضه در ترکیه از اوج سال جاری کمتر شد

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه از اوج سال جاری میلادی پایین آمد و آخرین متوسط قیمت خلوص 20-80 با 3 دلار افت 299.5 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد. این اولین افت این شاخص از 24 آگوست تاکنون بوده است. فعالان بازار معتقدند نوسان نرخ ارز نیز اثر زیادی بر قیمت رایج بازار قراضه ترکیه دارد.
 

نگاهی به آخرین تحولات بازار بیلت سی آی اس

می متالز - بهبود جو بازار قراضه ترکیه در هفته گذشته هنوز به بازار بیلت سی آی اس منتقل نشده و بازار آن در سکوت بود.
 

جو بازار قراضه ترکیه مثبت است

می متالز - روزهای گذشته در بازار قراضه ترکیه معامله جدیدی نهایی نشد و قیمت ها ثابت ماند در حالی که در طول هفته قبل خرید ها بهبود داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما