خبر
مواد معدنی   زیرساخت ها  
با هدف توسعه زیرساخت های معادن کشور انجام شد؛

امضای 35 قرارداد با هدف توسعه زیربناها توسط ایمیدرو در سال 99؛ برنامه احداث 164 کیلومتر جاده سازی

می متالز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با هدف توسعه زیربناها، 35 قرارداد همکاری با محوریت "احداث جاده و انتقال برق" در ۱۶ استان را در شمار برنامه های خود قرار داد.

به گزارش می متالز، بر این اساس در حال حاضر 12.8 کیلومتر راه سازی و 232 کیلومتر خط انتقال برق در زیربناها در دست اقدام است.

همچنین 116 پروژه راه سازی و 123 کیلومتر خط انتقال برق در مرحله مناقصه است.
در بخش زیربناها امسال و سال آینده 164 کیلومتر جاده دسترسی و 352 کیلومتر خط انتقال برق به زیرساخت های معادن کشور اضافه می شود.
این پروژه ها در 16 استان کشور از جمله استان های کم برخوردار واقع شده اند.
ایمیدرو طی 13 سال موفق به تکمیل پروژه های راهسازی به طول 663 کیلومتر و برق رسانی به طول 426 کیلومتر در 20 استان کشور شده است. ایجاد ارزش افزوده، حمایت از سرمایه گذار داخلی، محرومیت زدایی، اشتغالزایی و تقویت اقتصاد مناطق محروم از جمله اهداف این طرح به شمار می آیند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و فولادسازان کشور انجام شد؛

بررسی پیشنهادهای فولادسازان برای بازگشت آرامش به بازار

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو روز یکشنبه 27 مهرماه در جلسه ای که در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با مدیران عامل شرکتهای فولاد مبارکۀ اصفهان، فولاد خوزستان و فولاد اکسین برگزار شد، راهکارها و پیشنهادهای فولادسازان برای بازگشت آرامش به بازار و همچنین مشکلات به وجودآمده در زمینۀ محصولات فولادی از جمله ورق و اسلب در بورس کالای ایران را موردبررسی و تبادل نظر قرار دادند.
 در نشست ویدئو کنفرانس صباغیان با مدیران معادن و صنایع تاکید شد:

اعتبار راه های مواصلاتی مهریز در بودجه سال آتی معادن ایمیدرو قرار گرفت

می متالز - نماینده مردم مهریز، بهاباد، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار راه های مواصلاتی مهریز در بودجه سال آتی معادن ایمیدرو قرار گرفت.
 

سرمایه‌گذاری 150 هزار میلیاردی ایمیدرو در معادن/ سهم ناچیز آذربایجان شرقی از سرمایه‌گذاری‌های ایمیدرو

می متالز - رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: در سال 98، حدود 5.4 میلیارد یورو (معادل150 هزار میلیارد تومان) طرح ایمیدرو در حوزه معادن به بهره‌برداری رسید، در حالی که سهم استان از سرمایه‌گذاری معادن سالانه به یک هزار میلیارد هم نمی‌رسد.
 مشاور بومی سازی ایمیدرو مطرح کرد:

برنامه ها و اقدامات ایمیدرو در حوزه بومی سازی؛ از راه اندازی سامانه جامع بومی سازی تا ساخت ماشین آلات معدنی/ اعطای یارانه 4 درصدی به خریداران ماشین آلات معدنی

می متالز - مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: فعال کردن سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد، همکاری با انجمن های تخصصی برای ساخت ماشین آلات و قطعات، برنامه ریزی برای دستیابی به دانش فنی و تولید ورق های فولادی کرایوژنیک از مهم ترین اقدامات بومی سازی ایمیدرو در حوزه بومی سازی است.
 با حضور میرزایی و تقی زاده برگزار شد:

معارفه مدیر جدید حراست شرکت معدنی و صنعتی چادرملو/ میرزایی مشاور رییس هیات عامل و مدیرکل حراست ایمیدرو: حراست بازوی توانا برای مدیریت کارآمد است

می متالز - مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سالن اجتماعات دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.
 [گزارش تصویری]

همایش فولاد در کیش

می متالز - مراسم همایش فولاد کیش با حضور معاون وزیر صمت، رئیس هیئت عامل ایمیدرو، مدیران و کارشناسان صنایع فولاد کشور در جزیره کیش آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما