خبر
اقتصاد   حمل و نقل   خودرو   حمل و نقل عمومی  

«خاور» و شهرداری تهران قراردادی جدید امضا کردند

می متالز - مدیر عامل شرکت ایران خودرو دیزل از انعقاد قراردادی ما بین این شرکت و شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش می متالز، محمد زالی گفت: قراردادی مبنی بر فروش در مجموع ۲۵۰ دستگاه اتوبوس درون شهری دیزلی، اتوبوس درون شهری گاز سوز و مینی بوس آرین دیزلی از سوی ایران خودرو دیزل با شهرداری تهران ( شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه) بسته شد.

وی افزود: مبلغ این قرارداد ۴ هزار و ۷۹۹ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال است.

زالی درباره تسویه قرارداد گفت: این قرارداد طی ۵ مرحله تسویه خواهد شد. ۸.۵ درصد همزمان با ابلاغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت، ۴۱.۵ درصد طی ۴ ماه بعد مطابق انجام تعهدهای ماهانه فروشنده پرداخت می‌شود و ۵۰ درصد باقیمانده ثمن قرارداد در زمان خاتمه و انجام کل تعهدهای فروشنده پرداخت می شود.

کد خبر: 134811
تاریخ: 1399/07/16 - 14:30
منبع: بورس امروز

محمد زالی  ایران خودرو  دیزل  خاور  شهرداری تهران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بازدید ادواری مدیرعامل ایران خودرو از واحدهای تحقیق و توسعه و کیفیت مقیمی:

با توسعه محصول و حفظ و ارتقای کیفیت،‌ مطالبات مشتریان را محقق می‌کنیم

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، در بازدید از مرکز طراحی و توسعه و سالن آدیت کیفیت محصولات، ضمن نظارت بر روند اجرای پروژه‌ها، بر تسریع در تحقق آن تاکید کرد.
 در جهش دوم پتروشیمی محقق می‌شود؛

ظرفیت تولید پتروشیمی ۷۸ درصد تا پایان سال ۱۴۰۰ افزایش می‌یابد

می متالز - ظرفیت پتروشیمی کشور تا پایان سال ۱۴۰۰ به ۱۰۰ میلیون تن در سال می‌رسد؛ در حال که حکایت از رشدی ۷۸ درصدی نسبت به سال ۹۲ دارد و اهداف برنامه ششم توسعه را نیز محقق می‌کند.
 سردار اسحاق صلاحی:

شعار جهش تولید در ایران خودرو عینیت یافته است

می متالز - مشاور بودجه و مالی قرارگاه اقتصاد مقاومتی و همکاری های ملی و فراملی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از نمایشگاه ساخت داخل قطعات و مجموعه های خودرو در شرکت ساپکو، ضمن مثبت خواندن اقدامات ایران خودرو در زمینه نهضت ساخت داخل، گفت: اتفاقات و اقداماتی که در حال حاضر در ایران خودرو رخ می‌دهد و نیز مجموع آنچه در این بازدید مشاهده شد، بسیار امیدوار کننده است.
 

بیشترین رشد قیمت نماد بانکی به خاورمیانه رسید

می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد افت چشمگیر شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
 

ثبت رکورد جدید شاخص بورس با عقب نشینی به کانال ۱.۲ میلیونی

می متالز - شاخص بورس در معاملات امروز با افت ۱۳ هزار و ۶۸۴ واحدی به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تایی به عنوان خط حمایتی مهم عقب نشینی کرد تا رکورد جدید منفی را به ثبت برساند.
 با ارسال نامه رییس شورای رقابت به وزیر صنعت:

افزایش قیمت محصولات خودرو برای سه ماه پاییز قطعی شد

می متالز - با ارسال نامه رییس شورای رقابت به وزیر صنعت، افزایش قیمت محصولات خودرو برای سه ماه پاییز قطعی و ایران خودرو و ساپیا و دیگر خودروسازان مجاز به اعلام نرخ های جدید شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما