خبر
آهن و فولاد   مواد   بورس و سهام  
در 6ماهه نخست امسال رقم خورد:

رشد فروش 46درصدی "فروس"

می متالز - شرکت فروسیلیس ایران با نماد فروس گزارش فعالیت یک ماهه خود منتهی به 31شهریور ماه را منتشر کرد و بر این اساس طی مدت 6ماهه نخست امسال "فروس" با رشد 46درصدی فروش همراه شده است.

به گزارش می متالز، میزان فروش ماهیانه شرکت فروسیلیس ایران در شهریور ماه امسال 359,919 میلیون ریال بوده است که از این میزان سهم فروش داخلی 291,446میلیون ریال بوده و سهم فروش صادراتی نیز 80,494میلیون ریال شده است.

لازم به ذکر است بیشترین محصول به فروش رفته در بازار داخلی این شرکت طی یک ماهه شهریور فروسیلیسیم بوده است به این ترتیب که از فروش 1442تن از این محصول درآمد 240,094میلیون ریالی کسب شده است. همچنین محصول پرفروش صادراتی این شرکت نیز طی یک ماه آخر فصل تابستان نیز فروسیلیسیم بوده است که از 237 تن فروش این محصول 56,150میلیون ریال درآمد کسب شده است.

همچنین بر اساس اطلاعات منتشره جمع برگشت از فروش شرکت در شهریور ماه امسال مبلغ ۱۰,۴۲۰ میلیون ریال و تخفیفات "فروس" در شهریور ماه امسال مبلغ ۱,۶۰۱ میلیون ریال بوده است.

این گزارش می افزاید: شرکت فروسیلیس ایران در مدت 5ماهه نخست امسال یعنی از ابتدای سال مالی جدید تا پایان مردادماه درآمد 1,507,940میلیون ریال بدست آورده است که از این میزان سهم فروش داخلی 1,173,657میلیون ریال بوده و درآمد صادراتی نیز 354,625میلیون ریال شده است. همچنین جمع برگشت از فروش شرکت در این مدت 15779میلیون ریال شده است.

در حال حاضر طی مدت 6ماهه نخست امسال شرکت فروسیلیس ایران از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریور ماه99 در مجموع مبلغ 1,867,859 میلیون ریال فروش داشته است که در مقایسه با مدت مشابه که عدد 1,276,298میلیون ریال ثبت شده با رشد 46درصدی همراه گشته است.

گفتنی است سهم فروش داخلی از درآمد 6ماهه نخست سال 99 برابر با 1,465,103میلیون ریال بوده و سهم فروش صادراتی نیز برابر با 435,119میلیون ریال شده است و طی این مدت محصول مهم این شرکت یعنی فروسیلیسیم به میزان 9,139تن تولید شده است.

همچنین اگر نگاهی به فروش شرکت فروسیلیس ایران در مدت مشابه سال 98 داشته باسیم خواهیم دید که طی 6ماهه نخست سال 98، سهم فروش داخلی این شرکت از محصولاتش رقمی بالغ بر 791,090میلیون ریال بوده و سهم فروش صادراتی آن نیز برابر با 490,722میلیون ریال بوده است. همچنین جمع برگشت از فروش شرکت2,473میلیون ریال شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تصویب افزایش سرمایه «فروس»

می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت فروسیلیس ایران روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ با حضور ۶۸درصد از سهامداران درمحل خیابان آیت الله طالقانی برگزار شد.
 

"کمنگنز" شرکت زیرمجموعه می سازد

می متالز - شرکت معادن منگنز ایران برای احداث کارخانه زمین خرید.
 

سهامداران "فروس" تصمیم می گیرند

می متالز - شرکت فروسیلیس ایران مجمع عمومی فوق العاده را در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ برگزار خواهد کرد.
 

زمان افزایش سرمایه ۷۹ و ۳۵۷ درصدی + مجمع عادی بطور فوق العاده یک شرکت

می متالز - زمان برگزاری مجمع فوق العاده دو شرکت بورسی برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۷۹ و ۳۵۷ درصدی و مجمع عادی بطور فوق العاده یک سهم دیگر اعلام شد.
 [ویدئو]

گامی جهت افزایش ظرفیت تولید فولاد کشور

می متالز - عملیات اجرایی تولید فروسیلیسیم به منظور افزایش محصول فولاد کشور در آشتیان آغاز شد.
 مدیرعامل شرکت فروسیلیس ایران:

در نیمه دوم سال مجبور به افزایش قیمت هستیم

می متالز - مدیرعامل شرکت فروسیلیس ایران و نایب رییس هیات مدیره انجمن کارفرمایان فروآلیاژ ایران درباره تاثیر نوسانات نرخ ارز اظهار کرد: نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت دلار تاثیرات قابل توجهی بر بخش تولید می‌گذارد. زیرا تمام مواد اولیه ای که از بازار داخلی و خارجی برای تولید تهیه و استفاده می‌شود همگی افزایش قیمت خواهند داشت و در نهایت بر قیمت تمام شده اثر گذار خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما