خبر
جاده ای و پایانه ها  

۳۱۰ کیلومتر روکش و بهسازی جاده‌های لرستان به بهره‌برداری رسید

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: ۳۱۰ کیلومتر روکش و بهسازی جاده‌های استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش می متالز، عباس شرفی امروز ۲۱ مهرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز مراسم بهره‌برداری از راه‌های آسیب‌دیده از سیل بوده با توجه به حجم خرابی و اقداماتی که در راستای سیل انجام شده لرستان به‌عنوان مرکز این افتتاح‌ها انتخاب شده است.

وی تصریح کرد: ۳۱۰ کیلومتر روکش و بهسازی جاده‌های استان، ۱۱۸ دستگاه پل‌های بزرگ و کوچک، لایروبی رودخانه کشکان به طول ۱۱ کیلومتر و احداث شانه خاکی و ساحل سازی نزدیک به ۲۲ کیلومتر به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان خاطرنشان کرد: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها اعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

شرفی اضافه کرد: در جاده خرم‌آباد و پلدختر با توجه به اینکه واریانت جدید در دست اقدامات بوده و تمام نقاط حادثه‌دیده که در اثر سیل آسیب‌دیده‌اند و احتمال اینکه دوباره تخریب نشوند و نخواهیم دوباره مرمت کنیم به همین خاطر واریانت‌های جدید در دست اقدام است این مسیرها را پوشش می‌دهد و به‌طور موقت در زمان بهره‌برداری پروژه جدید آن‌ها را مرمت می‌کنیم و در بعضی از جاها حتی انفجار هم می‌دهیم که عرض راه‌ها را تأمین کنیم.

کد خبر: 136016
تاریخ: 1399/07/21 - 17:31
منبع: تین نیوز

جاده‌های لرستان  عباس شرفی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اجرای بیش از ۱۳۷ کیلومتر روکش آسفالت در لرستان

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: راهداری استان با اجرای بیش از ۱۳۷ کیلومتر روکش آسفالت به رتبه اول طرح سراسری روکش آسفالت محورهای مواصلاتی کشور دست یافت.
 

ناوگان لرستان همچنان در خط مقدم تخلیه بندر امام

می متالز - تاکنون ۵۲۱ دستگاه از ناوگان باری لرستان به بندر امام خمینی (ره) اعزام شده است.
 

خسارت ۱۵۰۰ میلیارد تومانی سیل به جاده‌های لرستان/ آماده‌‌باش راهداری برای برف پیش‌ِرو

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازگشایی ۱۶۴۲ راه روستایی که به دلیل سیل مسدود شده بود، گفت: بیشترین خسارت به جاده‌ها بر اثر سیل اخیر در استان لرستان به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما