خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  
ضعف مفرط نظارتی و جولان سفته بازان در بازار پایه:

تحقق زیان ۶ ماهه ۴۵۰ ریالی "کهرام" و قیمت‌های بیش از ۵۵.۰۰۰ ریالی هر سهم

می متالز - شرکت بهسرام در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ مبلغ ۳۳.۷۵۱ میلیون ریال زیان محقق کرده که این مبلغ، ۱۹.۸۱۳ میلیون ریال بیش از کل زیان شناسایی شده در سال گذشته بوده است.

به گزارش می متالز، در ماه‌های گذشته آنقدر در خصوص ضعف مفرط نهاد‌های نظارتی، دستکاری قیمت و جولان سفته بازان در بازار پایه صحبت شده که شاید یادآوری مجدد آن منجر به تکدر خاطر خوانندگان شود، اما سوال اینجاست که چگونه سهام شرکتی با تحقق زیانی ۴۵۰ ریالی در ۶ ماهه قیمت‌های بیش از ۶۰.۰۰۰ ریال را به ثبت می‌رساند؟

آیا همچنان بسیاری از به اصطلاح کارشناسان می‌توانند در خصوص تعادل قیمتی در نماد‌های کوچک و حبابی سخن می‌گویند؟ پس شاید بد نباشد نگاهی به صورت‌های مالی ۶ ماهه کترام و قیمت‌های کنونی این سهم بیندازند.

تحقق زیان ۶ ماهه ۴۵۰ ریالی

علیرغم آنکه در انتهای سال مالی گذشته شاهد رشد مبالغ فروش در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ بودیم، در گزارش ۶ ماهه منتشر شده این شرکت شاهد کاهش در حدود ۳۲ درصدی جمع کل مبالغ فروش و شناسایی ۳۴ میلیارد ریال زیان عملیاتی هستیم.

تحقق زیان ۶ ماهه ۴۵۰ ریالی

حال آنکه حقیقی‌های حاضر در سهامداران عمده این شرکت با چه انگیزه‌ای جز سفته بازی وارد شرکتی با چنین عملکرد فاجعه باری شده اند سوالی است که تنها می‌توان از خودشان و نهاد نظارتی پرسید.

در مجموع شرکت بهسرام در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ مبلغ ۳۳.۷۵۱ میلیون ریال زیان محقق کرده که این مبلغ، ۱۹.۸۱۳ میلیون ریال بیش از کل زیان شناسایی شده در سال گذشته بوده است.

کد خبر: 136048
تاریخ: 1399/07/21 - 11:57
منبع: بورس نیوز

سهامداران  کهرام  بهسرام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 آخرین وضعیت شرکت سیمان خمسه؛

سود سیمان خمسه برای سهامداران نیست/ دعوت سهامداران به صبر با گذشت 16 سال از پذیره‌نویسی!

می متالز - پس از گذشت 16 سال از آغاز پذیره‌نویسی سهام شرکت سیمان خمسه این شرکت نه زیان‌ده و نه سودده بوده بلکه به گفته مسوولان، شرکت با چنگ و دندان نگه داشته شده و در آینده نزدیک وارد بازار بورس خواهد شد اما سهامداران باز هم باید از حضرت ایوب(ع) الگوگیری کنند.
 

ارزش سهام عدالت به ۲۰ میلیون تومان رسید

می متالز - ارزش سهام عدالت برای دارندگان سهام عدالت با ارزش اسمی 532 هزار تومانی،به 20 میلیون و 271 هزار تومان رسید.
 مدیر روابط عمومی سازمان بورس مطرح کرد:

پیام های ناراحت کننده سهامداران و تعجب از علت اصرار به فروش

می متالز - مدیر روابط عمومی سازمان بورس با اشاره به دریافت پیام های ناراحت کننده از سهامداران و عدم رخداد مثبت یا منفی گفت: با این همه تلاش برای تثبیت و صیانت از بازار ، چرا این همه اصرار به فروش؟
 

حمایت "فولاد" با خرید ۵۰ درصد سهام خزانه اجرا شد/ تکذیب یک شایعه

می متالز - فولاد مبارکه از خرید ۲ هزار میلیارد تومان سهام خزانه تاکنون و عدم فروش سهام توسط سهامداران حقوقی عمده خبر داد و شایعه فروش توسط سهامداران حقوقی عمده را رد کرد.
 

"دانا" در اندیشه انتخاب هیات مدیره جدید

می متالز - شرکت بیمه دانا در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.
 "شکربن" و اعلام سودی که حتی نیمی از قیمت‌های کنونی سهمش را توجیه نمی‌کند:

ثبت زیان ناخالص از فروش دوده صادراتی

می متالز - از موارد قابل توجه صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی نشده این شرکت در مقایسه با گزارش مشابه این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸، می‌توان به کاهش نرخ‌های فروش دوده صنعتی داخلی و صادراتی این شرکت اشاره داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما