خبر
زیرساخت ها   آب  
در جریان نظارت میدانی رئیس مجلس بر حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛

بازدید اعضای کمیسیون عمران از پروژه سد شهرستان خاش برای تامین آب شرب منطقه

می متالز - اعضای کمیسیون عمران مجلس شب گذشته از رودخانه کارواندر و پروژه احداث سد جهت تامین آب آشامیدنی شهرستان خاش بازدید کردند.

بازدید از رودخانه کارواندر و پروژه احداث سد

به گزارش می متالز، اعضای کمیسیون عمران مجلس به ریاست محمدرضا رضایی کوچی در جریان بازدید و نظارت میدانی بر حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان، شب گذشته با سفر به شهرستان خاش، از برخی از پروژه های عمرانی منطقه بازدید کردند.

بازدید از رودخانه کارواندر و پروژه احداث سد

اعضای کمیسیون عمران مجلس در بازدید از رودخانه کارواندر و پروژه احداث سد جهت تامین آب آشامیدنی شهرستان خاش، مسائل و مشکلات پیش روی این پروژه را با حضور فرماندار  و مدیرکل آب و فاضلاب استان و سایر مسوولان مورد بررسی قرار دادند.

همچنین نشست تخصصی بررسی مشکلات شهرستان خاش صبح امروز سه شنبه با حضور اعضای کمیسیون عمران، نماینده مردم خاش، فرماندار، شهردار، مدیر کل راه و شهرسازی، مدیر عامل آب و فاضلاب استان، مدیرعامل آب منطقه ای و سایر مسوولان شهرستان برگزار شد.

بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از محور مواصلاتی خاش-روتک

در این نشست راه‌کارهای موجود برای رفع مشکلات شهرستان خاش بررسی شد، مسوولان مربوطه نیز گزارش هایی را درباره این مسائل و مشکلات ارائه کردند.

همچنین اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از پروژه مواصلاتی خاش-روتک بازدید کرده و در جریان روند اجرای پروژه قرار گرفتند. در این بازدید اسماعیل حسین‌زهی نماینده مردم خاش در مجلس، امام جمعه، فرماندار و تعدادی از معتمدان شهرستان، اعضای کمیسیون عمران را همراهی می کردند.

بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از محور مواصلاتی خاش-روتک

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران:

مخالفت کمیسیون عمران با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما/ تشکیل کمیته ویژه برای بررسی پرونده گرانی بلیط

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: قرار است که این موضوع ظرف مدت یک هفته در کمیته ویژه کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.
 

وعده وزیر نیرو برای تأمین آب شرب ۱۵۰ هزار روستایی منطقه چابهار تا پایان سال مالی

می متالز - وزیر نیرو، با اشاره به مشکلات شهرستان چابهار در حوزه آب و فاضلاب، گفت: وزارت نیرو در چند سال اخیر اقدامات خوبی را در حوزه تأمین آب شرب انجام داده و امیدواریم تا پایان سال مالی ۹۹، حدودا ۱۵۰ هزار نفر از روستاییان این منطقه از آب شرب برخوردار خواهند شد.
 

زیر مجموعه «وسدید» قراردادی جدید امضا کرد

می متالز - گروه صنعتی سدید (وسدید) از امضای قرارداد در شرکت تحت کنترل خود (پتکو) خبر داد.
 

مالکیت سدید بر ۳۳ درصد سهام فراب اثبات شد

می متالز - شرکت گروه صنعتی سدید از نتیجه اعاده دادرسی مالکیت ۳۳ درصدی خود در سهام شرکت فرآب خبر داد.
 

مرسدس‌ و بوشدرپی تحول سیستم پارک خودرو

می متالز - شرکت بوش، مرسدس بنز و آپکوا که گرداننده محیط‌های پارکینگ خودرو است درنظر دارند تا قابلیت پارک بدون نیاز به راننده و با ویژگی خودکار بالا را در فرودگاه اشتوتگارت آلمان ارائه کنند.
 موسوی لارگانی:

حمایت قانونی مجلس از افشاکنندگان مفاسد اقتصادی؛ سوت‌زنندگان مفاسد باید حمایت شوند

می متالز - عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: حمایت مالی از افشاکنندگان مفاسد اقتصادی یکی از محورهای طرح مجلس است، اما به نظر من مساله اصلی در این رابطه، ایجاد حمایت های حقوقی و معنوی از سوت‌زنندگان مفاسد است، افراد باید اطمینان داشته باشند که در صورت اعلام و افشای فساد، مورد تعرض قرار نمی گیرند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما