خبر
آهن و فولاد   اقتصاد  
طی پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال؛

مدیرعامل «فخوز» مدیر عالی سال ۹۹ شد

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به عنوان مدیر عالی سال 99 انتخاب شد.

شرکت فولاد خوزستان

به گزارش می متالز، در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به عنوان مدیر عالی سال ۱۳۹۹ کشور انتخاب شد.

پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با حضور علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیته علمی، خداداد غریب پور معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو، عیسی کلانتری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست، داود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای سیاست‌گذاری و سایر مسوولان کشوری، بعدازظهر سه‌شنبه ۲۲ مهرماه ۱۳۹۹ در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه تهران برگزار شد.

این رویداد با رویکرد تجلیل از مدیران موفق و جوان، معرفی و تجلیل از مدیران خلاق در عرصه کارآفرینی، تقدیر از چهره‌های شاخص مدیریت، تبیین نقش جایگاه مدیریت در بهبود فضای کسب‌وکار و اشاعه فرهنگ مدیریت ایرانی، اسلامی و عدالت اجتماعی در جامعه انجام شد.

در این مراسم نشان عالی مدیر سال به دلیل عملکرد مثبت در حوزه پایداری کسب‌وکار، خلاقیت، نوآوری و اشتغال‌زایی به ویژه در شرایط تحریم‌ها به علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اعطا شد.

گفتنی است، غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان به نمایندگی از مدیرعامل نشان عالی مدیر سال را در این مراسم دریافت کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل فولاد خوزستان:

مدیریت بازار و حذف واسطه ها اولویت فولاد خوزستان است

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: یکپارچه‌ سازی قیمت‌ گذاری در تولید معادن، شمش و محصولات نوردی آرامش بازار را به دنبال دارد.
 در صورت تصویب؛

سرمایه "فخوز" ۵۰ هزار میلیاردی می شود

می متالز - هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰ هزار و ۹۵۱ میلیارد و ۳۰۳ ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 

اعطای تندیس «مدیر سال» به مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن

می متالز - با مشارکت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی کشور، پنجمین دوره رویداد ملی «مدیر سال» با بهره‌گیری از همکاری دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور باهدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته‌های علمی مدیریتی به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی کشور، با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست و داوود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرکز همایش‌های دیپلماتیک وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
 فایننشیال تربیون خبر داد:

فولاد خوزستان بزرگترین صادر کننده فولاد ایران است

می متالز - براساس گزارش فایننشیال تربیون فولاد خوزستان بزرگترین صادر کننده فولاد ایران است.
 

تایید افزایش سرمایه ۱۶۲ درصدی «فخوز»

می متالز - شرکت فولاد خوزستان از تایید پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۶۲ درصدی این شرکت از سوی بازرس قانونی خبرداد.
 عرضه ۱۵.۰۰۰ تنی شمش فولاد خوزستان در بورس کالا

رشد مجدد نرخ شمش فولاد خوزستان به بیش از ۱۰۳ میلیون ریال در هر تن

می متالز - شرکت فولاد خوزستان در هفته گذشته عرضه ۱۵.۰۰۰ تنی شمش را در بورس کالا داشت. این عرضه که با تقاضای ۱۸.۸۰۰ تومانی همراه بود منجر به معامله ۱ هزار و ۵۵۴ میلیارد ریالی گردید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما