خبر
آهن و فولاد  

روزنامه نگاران پیشکسوت زبان گویای تاریخ شفاهی روزنامه نگاری می باشند

می متالز - مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در دیدار با عبدالحسین جعفری روزنامه نگار پیشکسوت در محل کارگاه خبرنگاری، به نقش تاثیرگذار خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی اشاره کرد و گفت: روزنامه نگاران پیشکسوت، گنجینه های زنده تاریخچه روزنامه نگاری اند که با انبوهی از تجربه، چراغ راه برای جوانانی هستند که تازه پا به عرصه رسانه گذاشته اند.

به گزارش می متالز، ترابی افزود: جمع آوری چنین گنجینه ارزشمندی همت بلند می خواهد که استاد طی این سالها با تلاش و پشت کار عالی موفق به جمع آوری چنین گنجینه ای شده اند که  برای نگه داشت آن باید تلاش فراوان و جدی تری از سوی مسوولین صورت بگیرد.
جمع آوری آرشیو مطبوعات گذشته تاریخ مطبوعات را از مرگ تدریجی می رهاند و شایسته است این مجموعه ارزشمند در موزه ای در شان نصف جهان که تاریخچه پرآوازه ای از فرهنگ و هنر و مشاهیر بزرگ ادبی و هنری در کارنامه خود دارد نگهداری شود که بی تردید همت مدیران فرهنگی شهر را می طلبد و در این راستا فولاد مبارکه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در پایان ضمن اشاره به موضوع سخت و زیان‌آور بودن حرفه خبرنگاری گفت: روابط عمومی فولادمبارکه حفظ شان و کرامت خبرنگاران را همواره در راس برنامه های خبری و رسانه ای قرار داده و می دهد.

کد خبر: 136352
تاریخ: 1399/07/23 - 13:50
منبع: می متالز

عبدالحسین جعفری  کارگاه خبرنگاری  فولاد مبارکه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر نظارت بر بازار بورس کالا:

ورق سرد فولاد در خارج از بورس عرضه می شود!

می متالز - مدیر نظارت بر بازار بورس کالا گفت: در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه ورق سرد خود را در بورس عرضه می کند ولی سایر تولیدکنندگان ورق سرد خود را با قیمت های بسیار بالا و در خارج از بورس می فروشند.
 

ارائه ۲ پیشنهاد از سوی فولادسازان برای بازگشت آرامش به بازار

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با مدیران عامل شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان و فولاداکسین جلسه ای به منظور تصمیم‌گیری در خصوص مشکلات به وجود آمده محصولات فولادی از جمله ورق و اسلب در بورس کالای ایران برگزار کرد.
 

برنامه‌ریزی برای حضور در بازارهای رقابتی آینده

می متالز - صادرات در صنعت فولاد ایران یک موضوع حیاتی و اساسی است که اهمیت آن بر همگان مبرهن است.
 

مدعیان فساد در فولاد مبارکه شواهد خود را به مراجع قضایی ارائه دهند/صورت‌های مالی «فولاد» شفاف است

می متالز - مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه تاکید کرد: همه‌ صورت‌های مالی فولاد مبارکه به‌دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد شفاف است و کل اطلاعات مالی آن در کدال بورس افشا می‌شود، اگر هر ادعایی درباره فساد در این شرکت مطرح می‌شود لازم است مدعیان مدارک خود را به مراجع قضایی ارائه دهند.
 

تشریح برنامه های فولاد مبارکه در کمیـتۀ کنتـرل مدیـریـت ایـمیـدرو

می متالز - معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان از تشریح برنامه های این شرکت در کمیتۀ کنترل مدیریت ایمیدرو خبر داد و در این خصوص اظهار کرد: در سال جاری سازمان ایمیدرو برای شرکتهای تابعۀ خود و شرکتهایی که سهامدار آن است جلسه ای با عنوان جلسۀ کنترل مدیریت برگزار میکند.
 مدیر صادرات فولاد مبارکه به مناسبت روز صادرات:

شرکت فولاد مبارکه برای حضور مؤثر در بازار‌های رقابتی آینده برنامه ریزی می‌کند

می متالز - در تقویم رسمی کشورمان از ۲۹ مهرماه به عنوان روز ملی صادرات یاد شده است. فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین تولیدکنندۀ فولاد کشور، همواره علاوه بر تأمین بازار‌های داخلی در صحنۀ بین المللی نیز حضوری موفق داشته و توانسته برای ذی نفعان شرکت سودآوری بیشتر و برای کشور نیز ارز آوری مناسبی داشته باشد. علیرضا منصوری مدیر صادرات فولاد مبارکه در گفتگو با خبرنگار فولاد، دربارۀ صادرات و اهمیت آن این چنین گفت:
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما