خبر
آهن و فولاد   اقتصاد  
مدیرعامل شرکت فولاد تاراز چهارمحال:

صنایع نبض اقتصادی کشور به راه خود ادامه می‌دهند

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد تاراز چهارمحال صنایع را نبض اقتصاد کشور دانست و گفت: صنعت کشور در اختیار کارخانه‌هایی است که فعالیت تولیدی، صنعتی و اقتصادی خود را در شرایط سخت جنگ اقتصادی ادامه می‌دهند.

صنایع نبض اقتصادی کشور به راه خود ادامه می‌دهند

به گزارش می متالز، سعید رشیدی در حاشیه پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال بیان کرد: شرکت فولاد تاراز چهارمحال موفق شد که امسال نشان عالی مدیر سال را دریافت کند.

وی افزود: برگزاری این نوع از همایش‌ها باعث ارتقای دانش مدیران شرکت‌های تولیدی و کارخانجات می‌شود تا بتوانند از مطالب ارائه شده در آن بهره‌مند شوند.

زمانی که سختی بگذرد محرک قوی برای پیشرفت سریع داریم

مدیرعامل شرکت فولاد تاراز چهارمحال تصریح کرد: صنایع نبض اقتصاد کشور هستند، چراکه صنعت کشور در اختیار کارخانه‌هایی است که فعالیت تولیدی، صنعتی و اقتصادی خود را در شرایط سخت جنگ اقتصادی که سالهاست وجود داشته و روز به روز سختتر شده ادامه داده اند و فرصت‌هایی نیز در سختی‌ها ایجاد کرده اند که توانسته ما را قوی‌تر کند.

به گفته رشیدی، استفاده از این فرصت‌ها اگر با درایت باشد می‌تواند منجر به پیشرفت در زمینه بومی‌سازی شود.

وی افزود: باید همه بخش‌ها و ارگان‌ها دست به دست هم دهند تا این انرژی به درستی هدایت شده و اثربخش باشد و در نهایت کشور را در برابر سختی‌های اقتصادی بیمه کند.

مدیرعامل شرکت فولاد تاراز چهارمحال در پایان یادآوری کرد: زمانی که سختی‌ها بگذرد، بدون شک حاصل آن یک محرک قوی برای پیشرفت سریعتر خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

توسعه معادن و صنایع معدنی اولویت سازمان صمت آذربایجان شرقی است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: توسعه معادن و صنایع معدنی اولویت سازمان صمت آذربایجان شرقی است.
 فیروزی نشست کمیسیون صنایع و معادن را تشریح کرد:

بررسی اولویت‌ها و راهکارهای عملیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی اولویت‌ها و راهکارهای عملیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار در کمیسیون متبوعش خبر داد.
 

تاثیرات صنایع آهن و فولاد در اقتصاد ایران

می متالز - صنعت فولاد یکی از مهمترین صنایع در کشور است که نقش پررتگی در صنعتی شدن کشور دارد و به واسطه این صنعت مشاغل زیادی از مرحله استخراج سنگ آهن از معدن، تولید فولاد، تولید مقاطع و همین طور حمل و نقل و فروش ایجاد شده، اما این‌ها تنها بخش کوچکی از تاثیرات فولاد در اقتصاد هستند.
 

تایید افزایش سرمایه ۹۷ درصدی «فملی»

می متالز - افزایش سرمایه ۹۷ درصدی شرکت ملی صنایع مس ایران ازسوی بازرس قانونی تایید شد.
 رئیس خانه صنعت و معدن استان تشریح کرد

دو مشکل اصلی صنایع آذربایجان‌شرقی

می متالز - رئیس هیات‌مدیره خانه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی به تشریح فعالیت این مجموعه و نحوه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در آن پرداخت و تامین مواد اولیه و مشکلات بانکی را دغدغه بزرگی برای واحدهای تولیدی استان دانست.
 حسینی کیا مطرح کرد:

انتقاد از ۳ تا ۵ برابر شدن قیمت قطعات یدکی خودرو

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید قیمت قطعات یدکی خودرو حدود ۳ تا ۵ برابر گران شده است درحالیکه این افزایش قیمت محلی از اعراب ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما