خبر
اقتصاد   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

جایزه بین‌المللی 2020 یونسکو برای استفاده از هوش مصنوعی در یادگیری

می متالز - بر اساس اعلام سازمان یونسکو قرار است جایزه بین‌المللی 2020 به افراد یا نهادهایی تعلق بگیرد که توانسته‌اند با استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات، موجب افزایش دسترسی کودکان و جوانان بازمانده از تحصیل و اقشار در حاشیه مانده به آموزش با کیفیت و یادگیری مادام‌العمر شوند.

بر اساس اعلام سازمان یونسکو قرار است جایزه بین‌المللی 2020 به افراد یا نهادهایی تعلق بگیرد که توانسته‌اند با استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات، موجب افزایش دسترسی کودکان و جوانان بازمانده از تحصیل و اقشار در حاشیه مانده به آموزش با کیفیت و یادگیری مادام‌العمر شوند.به گزارش می متالز، در سال جاری سازمان یونسکو با همکاری دولت بحرین، برنامه جایزه بین‌المللی سلطان حمد بن عیسی الخلیفه را در زمینه استفاده از فناوری ارتباطات و اطلاعات در آموزش، برگزار می‌کند.

موضوع این جایزه «استفاده از هوش مصنوعی در تداوم و افزایش کیفیت یادگیری» است و به افراد، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی تعلق می‌گیرد که با استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات توانسته‌اند موجب افزایش دسترسی کودکان و جوانان بازمانده از تحصیل و اقشار در حاشیه مانده به آموزش با کیفیت و یادگیری مادام‌العمر شده باشند.

مبلغ این جایزه، ۲۵ هزار دلار است و به دو نفر برنده، هر یک به همین میزان، تعلق می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند ابتدا نسبت به دریافت حساب کاربری و سپس تکمیل فرم ثبت‌نام برخط اقدام کنند. حداکثر مهلت مقرر برای ارسال فرم تقاضای تکمیل شده به صورت آنلاین، تا ۱۵ آذرماه سال جاری (۵ دسامبر ۲۰۲۰) است و به تقاضاهایی که پس از آن ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت لزوم می‌توانید با گروه آموزش کمیسیون ملی یونسکو به شماره تلفن ۲۲۲۶۱۳۹۶ (۰۲۱) تماس بگیرید.

برای دریافت اکانت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فرم تقاضای آنلاین به آدرس www.unesco.org/ict-ed-prize مراجعه کرده و برای دسترسی به اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو هیات علمی دانشگاه امام خمینی قزوین:

شبیه سازی هوش مصنوعی گمانه‌های اکتشافی

می متالز - عضو هیات علمی دانشگاه امام خمینی قزوین گفت: ایجاد شبه گمانه بدون انجام حفاری که توسط گروه استارت‌آپی ما انجام می‌شود، برای معادن منجر به کاهش هزینه‌های اکتشافی شده و سرعت کار اکتشافی را افزایش می‌دهد.
 جنرال تریدینگ:

آینده‌ استفاده از هوش مصنوعی در بازار‌های مالی

می متالز - جنرال تریدینگ یک شرکت مدیریت سرمایه است که دفتر مرکزی آن در شهر لندن واقع شده است.
 

سرمایه‌گذاری مرسدس در هوش مصنوعی

می متالز - مرسدس بنز در حال سرمایه‌گذاری گسترده در سامانه سرگرمی اطلاعاتی «ام بی یوا یکس» است. مرسدس جدیدترین نسخه ام بی یو ایکس را روی خودروی کلاس «آ» مدل ۲۰۱۸ عرضه کرده است.
 مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گفت:

مرگ سازمان‌ها با عدم بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین ارتباطات

می متالز - از زمان ورود روابط عمومی به ادبیات دیوان‌سالاری اداری ایران تا به امروز، این حوزه همواره تعریف و کارکردی سهل و ممتنع داشته است: سهل از دیدگاه عموم مردم که نسبت به آن شناخت کافی و دقیقِ علمی ندارند و کارکرد آن را برای انجام فعالیت‌های اجرایی ساده‌ای چون چاپ و پاسخگویی‌های رایج تصور می‌کنند؛ و ممتنع از دیدگاه صاحبان فن و اندیشه که می‌دانند از همان روزهای اولیۀ شکل‌گیری این واژه و متداول شدن آن تا به امروز، روابط عمومی همواره حوزه‌ای پیچیده و تأثیرگذار بوده است و کارکرد آن برای سازمان‌ها و ارگان‌ها حیاتی‌تر از آن چیزی است که در ذهن عموم وجود دارد.
 اقتصاد هوش مصنوعی:

خلق درآمد با استفاده از کسب و کار‌های مبتنی بر دانش

می متالز - ما در وسط رونق هوش مصنوعی قرار داریم. سرمایه گذاران خوشحال هستند که هنگام دیدن استارت آپ‌های هوش مصنوعی، سرمایه‌های بیشتری را پیش رویشان می‌بینند؛ و به درستی چنین است: این یکی از آن فناوری‌های تحول گرا است که یک بار در هر نسل رخ می‌دهد. این فناوری برای ماندن است و زندگی ما را تغییر خواهد داد، البته این بدان معنا نیست که موفقیت در راه اندازی AI آسان است؛ در این نوشتار چند موردی را که می‌تواند بازار و اقتصاد هوش مصنوعی را تشریح کند بیان خواهد شد.
 

فناوری ماهواره‌ای برای معادن

می متالز - Hypervine و ESA فناوری ماهواره ای blockchain را برای معدن فراهم می کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما