خبر
بانک ها   فن آوری های نوین  
رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران خبر داد:

اعطای ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات صادراتی به شرکت های دانش بنیان استان یزد

می متالز - رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران گفت: تا امروز بالغ بر ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان استان یزد، پرداخت شده است.

به گزارش می متالز، مجید غفوری منش، اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده بنا داریم با معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران بخش بزرگتری از جامعه شرکت های دانش بنیان استان را جذب کنیم.

در راستای سیاست های حمایتی بانک توسعه صادرات ایران از شرکت های دانش بنیان در سراسر کشور، این بانک طی دو سال اخیر توانسته در استان یزد خدمات قابل توجهی را به این شرکت ها ارائه کند؛ مجید غفوری منش رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران در اینباره گفت: با بازاریابی های انجام شده در این شعبه از سال 97 تا کنون با همکاری پارک علم و فناوری یزد، حرکت هماهنگ و موثری برای جذب شرکت های دانش بنیان و ارائه مشاوره و خدمات به آنها در استان شکل گرفته که کماکان نیز ادامه دارد.

به گفته غفوری منش در نتیجه آشنایی شرکت های دانش بنیان با خدمات و تسهیلات بانک توسعه صادرات طی جلسات و همایش های برگزار شده متعدد، شرکت های دانش بنیان مختلفی از سراسر استان یزد خواستار استفاده از تسهیلات و خذمات بانک توسعه صادرات شدند.

وی گفت: شرکت هایی که از تسهیلات ویژه بانک توسعه صادرات برای دانش بنیان ها استفاده کرده اند، در حوزه تولید تجهیزات الکترونیکی و امنیت شبکه، تولید سخت افزار و نرم افزار مانیتورینگ، توسعه مراکز IT، فولاد آلیاژی، محصولات معدنی، تجهیزات خشک کن رنگ و غیره فعالیت می کنند.

غفوری منش گفت: به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا جلسات معرفی تسهیلات و خدمات بانک توسعه صادرات ایران به صورت مجازی و در قالب وبینار انجام می پذیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به دلیل افت تقاضا و همه گیری کرونا؛

انتظار شرایط بحرانی برای صنعت فولاد در سال ۲۰۲۱

می متالز - اقتصاد دنیا در سال ۲۰۲۰ با چالشهای زیادی روبرو شده است و صنعت فولاد هم با این معضل دست به گریبان بوده است. انتظار می رود این صنعت سال ۲۰۲۱ را نیز با بحران پشت سر بگذارد.
 

اطلاعیه امور ورزش شرکت فولاد مبارکه در خصوص انجام تمرینات ورزشی در منزل

می متالز - برای مقابله با گسترش شیوع بیماری کرونا، کشور در شرایط خاصی قرار گرفته و همه ما بایستی در منازل باقی بمانیم.
 

مبارزه مدنی با کرونا را شروع کنیم

می متالز - در این روزها که شاهد تاخت و تاز ویروس کرونا هستیم که به شکل غیر قابل تصوری در عرض چند ماه از نقطه ای در ووهان چین خود را به جای جای کره خاکی رسانده و در نقاطی که محیط را مناسب تر دیده تا جایی که می‌توانسته از کودک تا پیر از دارا تا نادار و از قدرتمند تا ضعیف را به کووید-۱۹ مبتلا کرده و هرروز جان عده‌ای را بیشتر از روز قبل گرفته، و ما نیز در کشور خود مانند سایر کشورها از گزند این ویروس مهلک در امان نیستیم، اما می‌توانیم با تمهیداتی از شدت تخریب آن بکاهیم تا مانند اعلام سخنگوی وزارت بهداشت شاهد آمار مرگ ۲۵۶ نفر در یک روز نباشیم.
 مدیرعامل بیمه تعاون تشریح کرد

راهکارحمایتی بیمه‌ تعاون برای کمک به کسب‌وکارها در شرایط کرونا

می متالز - مدیرعامل بیمه تعاون در کنفرانس آنلاین «کووید-۱۹ و مدل‌سازی در علم مدیریت» که از سوی دانشگاه لیورپول انگلستان برگزار شد، به تشریح چگونگی مدل‌سازی و اجرای طرح بیمه توقف کسب‌وکار ناشی از اپیدمی (شیوع کووید-۱۹) پرداخت.
 

بهبود فروش خودرو در اروپا

می متالز - تقاضای خرید خودرو در اروپا طی ماه سپتامبر اندکی افزایش یافته است که نخستین رشد این صنعت در سال جاری را نشان می‌دهد.
 

کسری بودجه دولت ترامپ هر روز بیشتر از دیروز

می متالز - کسری بودجه دولت آمریکا با عبور از سه تریلیون دلار رکورد جدیدی به ثبت رساند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما