خبر
بورس و سهام   برق  

بیشترین خریدوفروش «دماوند»توسط حقیقی ها

می متالز - شرکت تولیدی برق دماوند یکی از تاثیرگذاران شاخص کل فرابورس امروز بازار سرمایه بود.

به گزارش می متالز، شرکت تولیدی برق دماوند در بازار دوم فرابورس قرار دارد، نماد این شرکت یکی از تاثیرگذاران شاخص کل فرابورس در ۲۳ مهرماه بود.

قیمت پایانی این نماد امروز با افزایش ۳.۴۳درصدی نسبت به  دیروز ۸۵.۳۲۹  ریال بود.

حقیقی‌ها امروز بیشترین فروش را از این نماد داشتند و ۸۶درصد، معادل۱۳ میلیون سهم این نماد را فروختند و در مقابل باز هم بیشترین خرید این نماد برعهده حقیقی ها بود و ۵۶ درصد سهام این شرکت را خریدند.

حقوقی های این سهم ۱۳.۷ درصد سهامشان را معادل دو میلیون و ۹۶ هزار برگه سهم خود را فروختند و ۴۳ درصد معادل ۶ ملیون و ۴۸۴ هزار سهم این نماد را خریداری کردند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل صندوق تثبیت بازار سرمایه:

تزریق هزار میلیارد تومان به بورس عملیاتی می شود/ افزایش تا سقف ۱۲ هزار میلیارد

می متالز - مدیرعامل صندوق تثبیت بازار سرمایه از تزریق هزار میلیارد تومان به بورس و افزایش تا سقف ۱۲ هزار میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی در آینده نزدیک خبر داد.
 با تصویب رییس قوه قضاییه در ۸ ماده:

دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه اعلام شد

می متالز - رییس قوه قضاییه دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه را در هشت ماده مورد تصویب قرار داد که از ۲۹ مهر لازم الاجرا است.
 

چرا دامنه نوسان بورس تغییر نمی‌کند؟

می متالز - روند بازار سهام نزولی است و برخی عقیده دارند دامنه نوسان باید کاهش پیدا کند تا زیان وارده بر سرمایه سهامداران کمتر شود. از سوی دیگر برخی هم پیشنهاد برداشته شدن سقف نوسان را مطرح می‌کنند. آیا تغییر دامنه نوسان مشکلی را حل می‌کند؟
 کارشناس بازارسرمایه تاکید کرد:

سیلی سیاست‌های صمت ...

می متالز - بزرگترین اشتباه اقتصاد ما این است که نقش بازار سرمایه در تامین مالی بنگاه های اقتصادی و تولیدی مغفول مانده و بیشتر سیاست‌گذاران ترجیح داده اند پول در بازارهای موازی در جریان باشد.
 مدیرعامل شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری «کاریزما»:

سرمایه‌گذارانِ صبور در بلندمدت پاداش کسب می‌کنند

می متالز - علی خسرو شاهی معتقد است، بازار در شرایط کنونی، فرصت مطلوبی برای خرید بوده و سهامداران باید با صبوری منتظر باشند تا پاداش تحمل خود را به نحو مطلوبی در بلند مدت ببینند.
 عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس:

عدم حمایت سازمان بورس از سرمایه مردم در برهه کنونی توجیه پذیر نیست

می متالز - عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با تاکید بر لزوم حمایت سازمان بورس از سرمایه مردم گفت: شاید کمی دیر باشد ولی عدم استفاده از این ظرفیت ها در برهه حساس کنونی به هر دلیل توجیه پذیر نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما