خبر
بانک ها   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

اعطای ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات صادراتی به شرکت های دانش بنیان استان یزد

می متالز - رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران گفت: تا امروز بالغ بر ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان استان یزد، پرداخت شده است.

به گزارش می متالز، مجید غفوری منش، اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده بنا داریم با معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران بخش بزرگتری از جامعه شرکت های دانش بنیان استان را جذب کنیم.

در راستای سیاست های حمایتی بانک توسعه صادرات ایران از شرکت های دانش بنیان در سراسر کشور، این بانک طی دو سال اخیر توانسته در استان یزد خدمات قابل توجهی را به این شرکت ها ارائه کند؛ مجید غفوری منش رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران در اینباره گفت: با بازاریابی های انجام شده در این شعبه از سال ۹۷ تا کنون با همکاری پارک علم و فناوری یزد، حرکت هماهنگ و موثری برای جذب شرکت های دانش بنیان و ارائه مشاوره و خدمات به آنها در استان شکل گرفته که کماکان نیز ادامه دارد.

به گفته غفوری منش در نتیجه آشنایی شرکت های دانش بنیان با خدمات و تسهیلات بانک توسعه صادرات طی جلسات و همایش های برگزار شده متعدد، شرکت های دانش بنیان مختلفی از سراسر استان یزد خواستار استفاده از تسهیلات و خذمات بانک توسعه صادرات شدند.

وی گفت: شرکت هایی که از تسهیلات ویژه بانک توسعه صادرات برای دانش بنیان ها استفاده کرده اند، در حوزه تولید تجهیزات الکترونیکی و امنیت شبکه، تولید سخت افزار و نرم افزار مانیتورینگ، توسعه مراکز IT، فولاد آلیاژی، محصولات معدنی، تجهیزات خشک کن رنگ و غیره فعالیت می کنند.

غفوری منش گفت: به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا جلسات معرفی تسهیلات و خدمات بانک توسعه صادرات ایران به صورت مجازی و در قالب وبینار انجام می پذیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ساخت داخل قطعات وارداتی نیروگاهی کلید خورد

می متالز - مدیر دفترفناوری و بومی سازی نیروگاه‌های حرارتی، از کلید خوردن طرح تولید اولین‌ها در بخش نیروگاهی خبر داد.
 رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه:

دیجیتالی کردن صنعت فولاد قیمت تمام شده را کاهش می دهد

می متالز - عباس زارعی گفت: هوشمندسازی و دیجیتالی کردن صنعت فولاد کمک می کند قیمت تمام شده کاهش یابد و در نتیجه رقابت پذیری محصولات در بازارهای جهانی بالا برود.
 

خودکفایی در ساخت قطعات مترو کمبودهای ناوگان ریلی را برطرف می کند

می متالز - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: به منظور تحقق اهداف داخلی سازی صنعت ریلی، پروژه ساخت داخلی واگن مترو با بهره گیری از حداکثر ظرفیت های داخلی و دانش بنیان، مسیر حرکت از ساخت داخل با عمق حدود ۳۰ درصدی را به حدود ۸۵ درصد فراهم کرده است.
 

تحول دیجیتال در صنعت فولاد

می متالز - مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد مبارکه که با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سالن همایش‌های این پارک برگزار شد.
 رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران:

فولادمبارکه، پیش رو در صنعت کشور است

می متالز - رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در وبینار اولین رویداد از سلسله رویدادهای smart, steel manufacturing, startup event اظهار کرد:تحول دیجیتال از سال ۲۰۱۲ آغاز و راهبری در آن از اروپا شروع شده و ما برای اینکه صنایع خود را در جهت رشد قرار دهیم، باید به این سمت برویم.
 رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران خبر داد:

اعطای ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات صادراتی به شرکت های دانش بنیان استان یزد

می متالز - رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران گفت: تا امروز بالغ بر ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان استان یزد، پرداخت شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما