خبر
آلومینیوم  

قیمت جهانی آلومینیوم افزایش یافت

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۱ مهر ماه، با افزایش ۱۱.۵ دلاری، به یک هزار و ۸۴۱ دلار رسید.

به گزارش می متالز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۲۱ مهر ماه)، ۱۱.۵ دلار به ازای هر تن، معادل ۰.۶ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۲۱ مهر ماه، آلومینیوم یک هزار و ۸۲۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۸۴۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه ۱۵ مهر ماه، ۸۶ دلار رشد داشته و با ۴.۹ درصد رشد از قیمت یک هزار و ۷۵۵ دلار به ازای هر تن در روز ۱۵ مهر ماه به یک هزار و ۸۴۱ دلار  به ازای هر تن در روز ۲۲ مهر ماه رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن، با ۲۰ تن کاهش از یک میلیون و ۴۳۲ هزار و ۶۵۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۱۲ هزار و ۶۰۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

کد خبر: 136463
تاریخ: 1399/07/23 - 22:53
منبع: بورس کالای ایران

قیمت جهانی آلومینیوم  بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش یک دلاری قیمت آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز جمعه دوم آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه اول آّبان ماه، با افزایش یک دلاری، به یک هزار و ۸۲۹ دلار رسید.
 

رشد جهانی بهای کامودیتی‌ها، بهای آلومینیوم و مس را بالا برد

می متالز - رشد ارز نیمایی و قیمت جهانی کامودیتی‌ها در بورس فلزات لندن ظرف هفته گذشته، زمینه افزایش بهای پایه شمش آلومینیوم و کاتد مس را در رینگ معاملاتی بورس‌کالا فراهم کرد، به‌گونه‌ای‌که بهای پایه کاتد مس در این بازار ظرف هفته جاری افزایش ۵ درصدی و نرخ پایه شمش آلومینیوم رشد ۸ درصدی داشت.
 در بورس فلزات لندن؛

فلز سرخ رشد قیمت را تجربه می کند

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۵۹ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۸۱۴ دلار رسیده است.
 در بورس فلزات لندن رقم خورد؛

کاهش ۲۲ دلاری قیمت آلومینیوم

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۸ مهر ماه، با کاهش ۲۲ دلاری همراه شد و به یک هزار و ۸۲۶ دلار رسید.
 

تداوم تلاطم قیمت مس در بورس فلزات لندن

می متالز - روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۲۷ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۷۵۵ دلار رسیده است.
 

رشد ۱۲ دلاری بهای آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۲۵ مهر ماه، با افزایش ۱۲ دلاری، به یک هزار و ۸۴۸ دلار رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما