خبر
آلومینیوم  

قیمت جهانی آلومینیوم افزایش یافت

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۱ مهر ماه، با افزایش ۱۱.۵ دلاری، به یک هزار و ۸۴۱ دلار رسید.

به گزارش می متالز،  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۲۱ مهر ماه)، ۱۱.۵ دلار به ازای هر تن، معادل ۰.۶ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۲۱ مهر ماه، آلومینیوم یک هزار و ۸۲۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۸۴۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه ۱۵ مهر ماه، ۸۶ دلار رشد داشته و با ۴.۹ درصد رشد از قیمت یک هزار و ۷۵۵ دلار به ازای هر تن در روز ۱۵ مهر ماه به یک هزار و ۸۴۱ دلار  به ازای هر تن در روز ۲۲ مهر ماه رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن، با ۲۰ تن کاهش از یک میلیون و ۴۳۲ هزار و ۶۵۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۱۲ هزار و ۶۰۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 آسیب‌شناسی مرکز پژوهش‌های مجلس از لزوم ایجاد نظام یکپارچه انبارداری با محوریت بورس کالا حکایت دارد

کاهش ریسک توزیع با نظام انبارداری کارآمد

می متالز - سیستم انبارداری صحیح و استفاده از ابزارهای مالی همچون بازویی کمکی برای بهبود عملکرد اقتصادی در کشورهای گوناگون به شمار می‌رود.
 

تغییرات قیمت آلومینیوم طی یک ماهه گذشته در بورس فلزات لندن

می متالز - در چهار هفته گذشته (بازه‌ی زمانی دوشنبه 14 شهریورماه تا سه‌شنبه 22 مهرماه 1399)، قیمت آلومینیوم از 1749 دلار/تن با 92 دلار افزایش به 1841 دلار/تن رسید که 5.2 درصد رشد را نشان می‌دهد.
 در بورس فلزات لندن؛

قیمت مس ۶۷۰۰ دلار شد

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۶۹ دلار کاهش داشته و به ۶ هزار و ۷۰۰ دلار رسیده است.
 

قیمت جهانی آلومینیوم افزایش یافت

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۱ مهر ماه، با افزایش ۱۱.۵ دلاری، به یک هزار و ۸۴۱ دلار رسید.
 در بورس فلزات لندن؛

قیمت آلومینیوم ۲۴ دلار افزایش یافت

می متالز - روز دوشنبه ۲۱ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۱۸ مهر ماه، با افزایش ۲۴ دلاری، به یک هزار و ۸۲۹ دلار و ۵۰ سنت رسید.
 در بورس فلزات لندن رقم خورد؛

افزایش ۲۸ دلاری قیمت مس

می متالز - روز دوشنبه ۲۱ مهر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در بورس فلزات لندن در نسبت به روز معاملاتی پیشین ۲۸ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۷۶۹ دلار رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما