خبر
عمران و معماری  
رضائی کوچی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد:

گزارش کمیسیون عمران در پایان نظارت میدانی از سیستان و بلوچستان

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سهم سیستان و بلوچستان از آزادراه صفر است، گفت: همه شاخص‌های استان در بخش عمران متفاوت از میانگین کشوری است و با بودجه موجود نمی توان اقدام خاصی برای توسعه انجام داد.

محمدرضا رضایی کوچی در مراسم پنجاه سالگی اتحادیه جهانی آشوریان در ایران

به گزارش می متالز، محمدرضا رضایى کوچى رئیس کمیسیون عمران در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان، گفت: همه شاخص‌های استان سیستان و بلوچستان در بخش عمران متفاوت از میانگین کشوری است و با بودجه موجود نمی توان اقدام خاصی برای توسعه انجام داد که باید در بودجه سال آینده به این موضوع توجه ویژه داشت.

جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس در استان سیستان و بلوچستان

رضائی کوچی با بیان اینک سهم استان سیستان و بلوچستان نسبت به دارا بودنِ آزادراه صفر، و از نظر داشتنِ بزرگراه فقیر است، ادامه داد: اکثر شهرستان‌ های استان سیستان و بلوچستان با مشکل حاشیه نشینی مواجه هستند که در این راستا اقداماتی در زابل، زاهدان و چابهار در حال انجام است و شاهد تحول خواهیم بود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه احداث پروژه راه آهن چابهار- زاهدان تسریع می‌شود، گفت: در خصوص پروژه انتقال آب از دریای عمان شاهد همکاری خوبی از سوی دولت نبودیم که برای رفع مشکلات و آغاز به کار این طرح حیاتی، باید اقدامات لازم انجام ‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فیروزی پوربادی خبر داد:

نشست ویژه کمیته حمل و نقل با حضور وزیر راه و مدیران ایرلاین‌ها/قیمت بلیط هواپیما تا زمان تصمیم‌گیری نباید افزایش یابد

می متالز - رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس، از نشست ویژه این کمیته با حضور وزیر راه، رئیس کمیسیون عمران و مدیران ایرلاین ها خبر داد و گفت: ایرلاین ها تا زمان تعیین تکلیف پرونده نرخ بلیط هواپیما، مجاز به افزایش قیمت پروازهای هوایی نیستند.
 شریعتی مطرح کرد:

عرضه و تقاضا در بازار مسکن همخوانی ندارد

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در ۷ سال اخیر، سالانه حدود ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تولید شده، حال کشور برای تأمین مسکن زوج های جوان به حدود یک میلیون واحد مسکونی نیاز دارد، این آمارها نشان می دهد که در شرایط فعلی با کمبود حدود ۴ میلیون واحدی مسکن مواجه هستیم.
 نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:

سرمایه‌گذاری شهروندان ایرانی در بخش مسکن کشورهای منطقه/در جذب سرمایه‌های سرگردان موفق نبوده‌ایم

می متالز - علی‌پور خنکداری گفت: اگر وزارت راه و شهرسازی تسهیلات مناسبی را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد، هیچ کس به فکر سرمایه گذاری در کشورهای دیگر منطقه نمی افتد، اما متأسفانه در سال های گذشته اقدامات قابل قبولی در عرصه جذب سرمایه و تأمین مالی از طریق سرمایه گذاران صورت نگرفته است.
 حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران:

مخالفت کمیسیون عمران با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما/ تشکیل کمیته ویژه برای بررسی پرونده گرانی بلیط

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: قرار است که این موضوع ظرف مدت یک هفته در کمیته ویژه کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.
 علی‌پور‌ خنکداری:

وزارت راه و شهرسازی باید تفکیک شود/پیگیری تخصصی وظایف با تفکیک حوزه راه و مسکن

می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی باید تفکیک شود، زیرا این وزارتخانه در شرایط کنونی وظایف سنگینی را بر عهده دارد، ازاین رو تفکیک دو حوزه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی می تواند به پیگیری تخصصی تر و دقیق تر برنامه ها و امور کمک کند.
 عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد

ایران شاهراه لجستیک دنیا؛ رشد ۲۳ درصدی پروازهای عبوری از آسمان کشورمان

می متالز - نجف زاده گفت: علی رغم تهدیدها، تحریم ها و ایران هراسی دشمنان شاهدیم که ایرلاین های خارجی نمی توانند از آسمان ایران چشم‌پوشی کنند، از این رو به نظر من در ماه های آتی، میزان تردد هواپیماهای خارجی از آسمان کشورمان افزایش چشمگیری خواهد داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما