خبر
مواد معدنی   اقتصاد   مس   صنعت  

مدیرعامل مس شهید باهنر نشان عالی مدیر سال ۹۹ ایران را دریافت کرد

می متالز - نشان عالی و تندیس زرین مدیر سال ۹۹ به مدیرعامل مس شهید باهنر تعلق گرفت.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی صنایع مس شهید باهنر، پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیران برگزار و تندیس نشان عالی و زرین مدیر سال ۹۹ به مجید ضیائی مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی اهدا گردید.


در این اجلاس که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود پس از ارزیابی و بررسی های لازم در خصوص شاخص های مدیریتی به تعدادی از مدیران تراز اول کشور نشان عالی مدیر سال در سه رتبه زرین، نقره ای و برنزی اهدا می شود.


تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه محل برگزاری مراسم امسال بود که آقایان غریب پور معاون وزارت صمت، کلانتری معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست، مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، قبادیان معاون آموزش و پژوهش و فناوری وزارت صمت، شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران و جمع کثیری از مدیران در آن حضور داشتند.


علت انتخاب مدیرعامل صنایع مس شهید باهنر کرمان به عنوان مدیر شایسته ی دریافت تندیس زرین ونشان عالی سال جاری، عملکرد درخشان و قابل توجه وی و کسب حداکثر امتیاز از شاخص های مورد ارزیابی همچون، ارتقای بهره وری، مدیریت مالی موفق و سودآوری شرکت، تعالی سازمانی، ایجاد ارزش افزوده و توجه به زنجیره ارزش، توجه به نوآوری و فناوری نوین، اهتمام ویژه به مسائل زیست محیطی و مسوولیت های اجتماعی اعلام شد.

 

گفتنی است مس شهید باهنر در شش ماهه اول سال ۹۹ ، سالی که ازسوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید نامگذاری شده، علیرغم همه ی مشکلات اقتصادی و تحریم های همه جانبه و همچنین شیوع ویروس کرونا توانست همسو با برنامه های پیش بینی شده اقدام و در برخی موارد به رکوردهای جدید در تولید نسبت به سالهای گذشته دست یابد.


این شرکت توانسته است در شش ماهه اول سال ۹۹ نسبت مدت مشابه سال قبل ۱۹% تناژ فروش داخل و ۲۸۸% تناژ صادرات و ۲۲% تولید و ۸۳ % فروش ریالی خود را ارتقا دهد. شایان ذکر است موفقیت مس باهنر در گروه فلزات و در کنار صنایعی چون ملی مس، فولاد هرمزگان، فولاد مبارکه و فولاد خراسان حاصل شده است. 

 

اجلاس سراسری اهدای نشان عالی به مدیران برگزیده سال در راستای فرامین مقام معظم رهبری در ایجاد نگرش درست مدیریتی، توانمندسازی نیروی کار و تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی مدیریتی به عنوان بزرگترین رویداد مدیریتی کشور برگزار می گردد.

 

روابط عمومی صنایع مس شهید باهنر، کسب این دستاورد ارزشمند ملی را به مدیرعامل و کلیه پرسنل شرکت، تبریک می گوید و امیدوار است با استمرار روند اینگونه موفقیت ها، جایگاه این مجتمع عظیم صنعتی در اقتصاد کشور بیش از پیش ارتقا یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بزرگترین شرکت دولتی فولاد، ۷ ماه معطل مصوبه شورای پول و اعتبار

می متالز - بیش از ۷ ماه است که درخواست سرمایه در گردش یکی از بزرگترین شرکت های دولتی فولادی کشور در شورای پول و اعتبار بانک مرکزی معطل مانده است.
 

بزرگترین شرکت دولتی فولاد، ۷ ماه معطل مصوبه شورای پول و اعتبار

می متالز - بیش از ۷ ماه است که درخواست سرمایه در گردش یکی از بزرگترین شرکت های دولتی فولادی کشور در شورای پول و اعتبار بانک مرکزی معطل مانده است.
 

اعطای تندیس «مدیر سال» به مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن

می متالز - با مشارکت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی کشور، پنجمین دوره رویداد ملی «مدیر سال» با بهره‌گیری از همکاری دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور باهدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته‌های علمی مدیریتی به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی کشور، با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست و داوود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرکز همایش‌های دیپلماتیک وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
 

ثبت رکورد تولیدی جدید «نوری» در نیمه نخست سال

می متالز - شرکت پتروشیمی نوری از ثبت رکورد جدید تولید خود در نیمه نخست سال خبر داد.
 

ضرب الاجل سرپرست فرمانداری شهرستان نظرآباد بمنظور حل مشکلات سیمان آبیک

می متالز - پیرو گزارش‌های واصله مبنی بر کمبود و به دنبال آن افزایش قیمت سیمان، با دستور و پیگیری مستمر مهندس ارمندپور سرپرست فرمانداری شهرستان، جلسه بررسی و حل مشکلات کارخانه سیمان آبیک به ریاست وی و باحضور مدیرکل صنعت، معدن، تجارت استان البرز، معاون اداره کل راهداری استان البرز، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مدیرعامل کارخانه سیمان آبیک، مسوول و هیات مدیره انجمن صنفی رانندگان برگزار شد.
 با حضور رضا طاهری فرماندار تاکستان

مسائل و مشکلات شرکت شمش ریزان البرز واقع در شهرک صنعتی حیدریه بخش ضیاآباد بررسی شد

می متالز - در راستای تحقق شعار سال (جهش تولید) صورت گرفت: به منظور بررسی مسائل و مشکلات شرکت شمش ریزان البرز واقع در شهرک صنعتی حیدریه بخش ضیاآباد طاهری فرماندار تاکستان، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، علی خلجی مدیر عامل برق منطقه ای استان زنجان، آرش رحمانی بخشدار ضیا آباد از این شرکت که در زمینه صنایع فلزی، آهن و فولاد با ۱۲۰ نفر نیروی کار فعالیت میکند بازدید نمودند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما