خبر
نفت  
اویک؛

در میان ۳۰ پیمانکار برتر EPC خاورمیانه

می متالز - شرکت OIEC براساس رتبه‌بندی پایگاه تحلیلی – خبری Oil and Gas Middle East، در فهرست ۳۰ پیمانکار برتر EPC در خاورمیانه قرار گرفته است.

به گزارش می متالز، در معرفی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) به توسعه میدان نفتی آذر در امتداد مرز ایران و عراق به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های این شرکت اشاره کرده که هدف از توسعه آن تولید روزانه ۶۵ هزار بشکه نفت است.

اویک در این رتبه‌بندی در کنار شرکت‌های مطرح فعال در منطقه از جمله پتروفاک Petrofac، بچتل Bechtel و هیوندای Hyundai قرار گرفته است که این موضوع با وجود چالش‌ها و محدودیت‌های ناشی از تحریم حائز اهمیت است.

متدولوژی مورد نظر این پایگاه تحلیلی – خبری Oil and Gas Middle East برای رتبه‌بندی پیمانکاران، براساس حجم پروژه‌های جاری، ظرفیت انجام پروژه‌های آینده، صورت‌های مالی، ابتکارها و اقدام‌های حوزه مسوولیت‌های اجتماعی، تنوع پروژه‌ها، حضور این شرکت‌ها در منطقه و به‌طور کلی ظرفیت توسعه بالقوه فعالیت این شرکت‌ها در آینده است.

پایگاه تحلیلی – خبری Oil and Gas Middle East فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه تحلیل حوزه نفت و گاز خاورمیانه را از سال ۲۰۰۹ در امارات آغاز کرده است.

قرار گرفتن نام بسیاری از شرکت‌های مطرح دنیا از جمله سایپم Saipem و ورلی Worley در این فهرست به‌دلیل اجرای پروژه‌هایی در منطقه خاورمیانه است.

کد خبر: 136679
تاریخ: 1399/07/25 - 09:10
منبع: ایران پترونت

صنایع نفت  گاز  پیمانکار برتر EPC  اویک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتقاد آلمان از اقدام ترکیه در اکتشاف میدان گازی جدید در مدیترانه

می متالز - وزیر امور خارجه آلمان ضمن انتقاد از اقدام ترکیه در بررسی و اکتشاف دوباره گاز طبیعی در شرق دریای مدیترانه، این اقدام را یک «غافلگیری خیلی بد» توصیف کرد.
 

آمادگی ایران برای اتصال خط لوله گاز و فرآورده‌های نفتی به افغانستان

می متالز - رئیس‌جمهوری گفت: ایران آمادگی دارد که با اتصال خط لوله گاز و فرآورده‌های نفتی به افغانستان امکان استفاده مردم این کشور از این انرژی‌ها را فراهم کند.
 

تامین اعتبار بیش از ۹۰ پروژه‌ سرمایه‌ای و جاری در نفت و گاز شرق

می متالز - به‌منظور حفظ توان و تحقق تعهدهای تولید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، در یکسال اخیر ۱۱ پروژه سرمایه‌ای با مبلغ بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال و بیش از ۸۰ پروژه جاری با ارزش بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال تأمین و تصویب‌خواهی شده است.
 سنگدوینی تاکید کرد:

تجمیع وظایف حوزه گاز با تصویب اساسنامه شرکت ملی گاز

می متالز - رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس گفت: با تصویب طرح تشکیل اساسنامه شرکت ملی گاز تداخل مسئولیتی شرکت‌های مختلف وزارت نفت برطرف خواهد شد.
 

مذاکره گلنکور با خودروسازان برای افزایش تولید نیکل

می متالز - مدیرعامل گلنکور گفته است که این شرکت در حال گفت‌وگو با خودروسازان و سازندگان باتری در مورد نیکل است.
 معاون مدیر اکتشاف نفت خبرداد:

رونمایی از میدان نفتی یلدا؛ در روزهای آینده/ آغاز حفاری در دشت مغان از زمستان امسال

می متالز - معاون مدیر اکتشاف نفت با اعلام این خبر که در خلیج‌ فارس یک دکل در میدان یلدا در حال حفاری و نزدیک است که به هدف برسد، گفت: ما ممکن است از نظر تکنولوژی عقب باشیم اما بخاطر نیروهای متخصصی که داریم از کشورهای دیگر جلوتر هستیم، کلا در حفاری از هر سه چاه دو چاه به نتیجه می‌رسد، حتی سال گذشته در ایران هر دو چاهی که حفر شد به نتیجه رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما