خبر
آهن و فولاد   فن آوری های نوین  
نقوی در نشست مجازی دیجیتال فولاد مبارکه

اعلام اولویت‌ها برای هوشمندسازی فولاد مبارکه اصفهان

می متالز - معاون فناوری فولاد مبارکه اصفهان گفت: اولویت‌ها برای هوشمندسازی فولاد مبارکه اصفهان در سال ۱۴۰۴ تعیین شده است.

به گزارش می متالز، سید مهدی نقوی در حاشیه نشست مجازی مرکز تحول دیجیتال فولاد مبارکه در پارک علم و فناوری تهران افزود: فولاد مبارکه اصفهان برنامه‌ای برای هوشمند سازی این مرکز تدوین کرده است و در سال ۱۴۰۴ به فولاد مبارکه هوشمند دیجیتال دست می‌یابیم.
وی گفت: اولویت‌هایی برای رسیدن به چنین مرکزی در نظر گرفته شده است و طرح‌های ۸۰ گانه‌ای را برای گام اول راه اندازی این مرکز تدوین کردیم چنانچه فولاد مبارکه یک فعالیت انحصاری و اختصاصی برای یک شخص نیست بلکه مرکز جمع آوری اطلاعات عرصه دیجتیال است که با تفاهم نامه‌ای که با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تدوین شده، قرار است به مرکز تحول دیجیتال دست پیدا کنیم.معاون فناوری فولاد مبارکه اصفهان افزود: امروز شاهد اولین رویداد در راستای رسیدن به یک مرکز تحول دیجیتال فولاد هستیم که در نشست امروز هفت چالش اصلی فولاد مطرح می‌شود و شرکت‌های دانش بنیان تا ۱۶ آبان فرصت دارند ایده‌های خودرا برای حل این چالش‌ها مطرح کنند سپس در اول آذر بهترین ایده انتخاب می‌شود و پس از بررسی‌های فولاد مبارکه اصفهان در اوایل اسفند، ایده تایید شده و در فولاد مبارکه اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
آقای نقوی گفت: ما در فولاد مبارکه اصفهان گام‌های اساسی را تعریف کردیم که در مرحله اول تجهیزات این مرکز تهیه شود و در مرحله دوم صاحبان علم و دانش بتوانند با حجم انبوه تجهیزات در فولاد مبارکه اصفهان آشنا و در مرحله پایانی نخبگان کشور بتوانند در چنین مرکزی مشغول کار شوند.

برای مشاهده کلیپ کلیک کنید

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [گزارش تصویری]

بازدید مهندس عظیمیان از باشگاه سپاهان

می متالز - رئیس کارخانه فولاد مبارکه از باشگاه سپاهان بازدید کرد.
 [ویدئو]

گزارش تولید ورق های فولادی توسط شرکت فولاد مبارکه

می متالز - پخش گزارش تولید ورق های فولادی با ضخامت ۱۲ و ۱۴ میلیمتر توسط شرکت فولاد مبارکه در رسانه ملی.
 

فولاد مبارکه نیمی از فولاد ایران را تأمین می‌کند/ در کنار تولید علم باید به عملی کردن آن پرداخت

می متالز - معاون تکنولوژی فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه با توجه به اینکه تقریباً نیمی از فولاد ایران را تهیه می‌کند، برای اینکه بتواند در افق‌های آینده جایگاه ایران در دنیا را حفظ کند، باید مشابه یا جلوتر از رقبای خود در دنیا حرکت کند.
 

آغاز نخستین دوره ‌آموزشی «مدیریت تحول دیجیتال» به همت فولاد مبارکه

می متالز - رئیس دانشگاه اصفهان گفت: دوره آموزش «مدیریت تحول دیجیتال» بر مبنای تلفیق و هم‌سازی دانشگاه و مجتمع فولاد مبارکه در راستای تحول نسل ۴ دانشگاهی و صنایع برگزار می‌شود.
 

اگر سهام فولاد دارید، بخوانید/ فولاد متعادل معامله شد

می متالز - در پایان معاملات امروز بازار بورس سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با افت ۲.۶درصدی مواجه شد. فولاد مبارکه به رغم مثبت شدن در دقایق کوتاهی از نیمه اول معاملات، بیشترین تاثیر منفی را در بازار امروز به ثبت رساند.
 کاهش چشمگیر معاملات فولاد

سهامداران فولاد مبارکه بخوانند (۲۹مهرماه)

می متالز - سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان امروز با افت پنج درصدی قیمت ۱,۴۷۰را ثبت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما