خبر
آلومینیوم  

تغییرات قیمت آلومینیوم طی یک ماهه گذشته در بورس فلزات لندن

می متالز - در چهار هفته گذشته (بازه‌ی زمانی دوشنبه 14 شهریورماه تا سه‌شنبه 22 مهرماه 1399)، قیمت آلومینیوم از 1749 دلار/تن با 92 دلار افزایش به 1841 دلار/تن رسید که 5.2 درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش می متالز، لازم به‌‌ذکر است که در این بازه‌ زمانی، بیشترین قیمت 1841 دلار/تن در تاریخ 22 مهرماه و کمترین قیمت 1697 دلار/تن در تاریخ 3 مهرماه 1399 رقم خورد.

همانطورکه در این نمودار مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در این بازه‌ی زمانی ابتدا کمی روند کاهشی و سپس روندی افزایشی را طی کرده است.

بنابراین گزارش، قیمت آلومینیوم در بازه‌ی زمانی مشابه سال گذشته روندی کاهشی داشته است.

بیشترین قیمت در دوره یک‌ماهه مشابه در سال 2019، 1770 دلار/تن در تاریخ 25 شهریورماه 1398 و کمترین قیمت 1696 دلار/تن در تاریخ 10 مهرماه 1398 ثبت شده است.

نمودار تغییرات یک‌ماهه قیمت آلومینیوم در این دوره در سال 2019 و 2020 در زیر نشان داده شده است.

کد خبر: 136817
تاریخ: 1399/07/23 - 23:52
منبع: باشگاه آلومینیوم

قیمت آلومینیوم  بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش یک دلاری قیمت آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز جمعه دوم آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه اول آّبان ماه، با افزایش یک دلاری، به یک هزار و ۸۲۹ دلار رسید.
 

رشد جهانی بهای کامودیتی‌ها، بهای آلومینیوم و مس را بالا برد

می متالز - رشد ارز نیمایی و قیمت جهانی کامودیتی‌ها در بورس فلزات لندن ظرف هفته گذشته، زمینه افزایش بهای پایه شمش آلومینیوم و کاتد مس را در رینگ معاملاتی بورس‌کالا فراهم کرد، به‌گونه‌ای‌که بهای پایه کاتد مس در این بازار ظرف هفته جاری افزایش ۵ درصدی و نرخ پایه شمش آلومینیوم رشد ۸ درصدی داشت.
 در بورس فلزات لندن؛

فلز سرخ رشد قیمت را تجربه می کند

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۵۹ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۸۱۴ دلار رسیده است.
 در بورس فلزات لندن رقم خورد؛

کاهش ۲۲ دلاری قیمت آلومینیوم

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۹ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۸ مهر ماه، با کاهش ۲۲ دلاری همراه شد و به یک هزار و ۸۲۶ دلار رسید.
 

تداوم تلاطم قیمت مس در بورس فلزات لندن

می متالز - روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۲۷ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۷۵۵ دلار رسیده است.
 

رشد ۱۲ دلاری بهای آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۲۵ مهر ماه، با افزایش ۱۲ دلاری، به یک هزار و ۸۴۸ دلار رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما