خبر
اقتصاد   بورس و سهام  

امید وزیر اقتصاد به روزهای روشن بازار بورس/ زمان پذیره‌نویسی «دارا سوم» مشخص نیست

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی معتقد است که نوسان‌های چند روز اخیر بازار سرمایه را نمی‌تواند کف جدید اعلام کند.

امید وزیر اقتصاد به روزهای روشن بازار بورس/ زمان پذیره‌نویسی «دارا سوم» مشخص نیست

به گزارش می متالز، فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی درباره وضعیت بورس که با ریزش‌های سنگین شاخص به کانال ۱.۴ میلیون واحدی نزول کرده، گفت: نمی‌توانم نوسانات دو سه روز اخیر بازار سرمایه را به عنوان کف جدید اعلام کنم. چرا که همواره نوسانات متناسب با شرایط اتفاق می‌افتد. از سوی دیگر به نظر اکثر تحلیلگران حرفه ایی، وضعیت بازار سرمایه رو به رشد خواهد بود.

وی با بیان اینکه زمان پذیره‌نویسی سومین صندوق ETF نامشخص است، گفت: تفاهم‌نامه تزریق یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بازار سرمایه هم در حال انجام است.

دژپسند افزود: هفته آینده جلسه فوق‌العاده‌ کمیته سیاست‌گذاری ارزی برای بررسی پیشنهاد‌های بخش خصوصی برگزار خواهد شد. لایحه اصلاح قانون مالیات مستقیم هم در دستور کار دولت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مدیرعامل بورس تهران معرفی شد / ابقای صحرایی برای ۲ سال آینده

می متالز - هیات مدیره بورس تهران پس از گذشت بیش از 2 ماه بحث و بررسی در نهایت علی صحرایی را برای یک دوره 2 ساله دیگر به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب کرد.
 

واریز 1000 میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بورس

می متالز - رئیس هیات عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه گفت: روز پنج شنبه مبلغ یک هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز شده است.
 

بورس به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد بازگشت

می متالز - شاخص کل بورس هم امروز هم روندی صعودی داشت؛ به طوری که بعد از مدت‌ها دوباره به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد بازگشت.
 گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام:

ارزش صندوق‌های‌سهامی ۳۴هزارمیلیاردتومانی شد

می متالز - میانگین بازدهی سالیانه صندوق‌های سهامی به ۳۱۴.۴ درصد رسیده است. این بازدهی در بازار سرمایه بر اساس شاخص کل و شاخص کل هم‌وزن به ترتیب معادل ۳۳۹ و ۳۳۷ درصد بوده است.
 نگاهی به مدیریت تأمین سرمایه تمدن بر این صندوق:

افزایش بازدهی ۳۵۳درصد "قابل معامله آتیه درخشان مس"

می متالز - بازدهی هفتگی این شرکت معادل ۵.۸درصد بوده و به‌این‌ترتیب بازدهی کسب‌شده در سال منتهی به ۴ آذرماه امسال به ۳۵۳ درصد رسیده است.
 کارشناس بازار سرمایه:

لطمه حقوقی‌ها به بازار با نوسانگیری روزانه

می متالز - کارشناس بازار سرمایه گفت: رنج منفی به دلیل نوسان گیری بزرگان بازار و حقوقی هاست که موجب شده بازار به این وضعیت دچار شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما