خبر
مواد معدنی   صنعت  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبر داد؛

جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر صمت

می متالز - سخنگوی هیات رئیسه بیان کرد: مجلس شورای اسلامی فردا یکساعت درباره مسائل وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور وزیر صمت جلسه غیرعلنی خواهد داشت.

به گزارش می متالز، «محمدحسین فرهنگی»، سخنگوی هیات رئیسه، بیان کرد: مجلس شورای اسلامی فردا یکساعت درباره مسائل وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور وزیر صمت، جلسه غیرعلنی خواهد داشت.

او افزود: در ابتدای جلسه علنی نیز سردار اشتری بمناسبت هفته ناجا سخنرانی می کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر انجمن سنگ ایران:

وزارت صمت از تنبیه معادن دست بردارد

می متالز - انجمن سنگ ایران در نامه‌ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس شورای عالی معادن از وی خواست تا وزارت صمت در دوره وزارت ایشان از نگاه غیرتوسعه‌ای گذشته که فقط از بندهای تنبیهی قانون معادن در جهت گریز سرمایه‌گذاری در این بخش استفاده کرده، دست بردارد.
 

احیای ۱۵۷ معدن تا پایان آبان ماه ۹۹

می متالز - وزارت صنعت اعلام کرد که از ابتدای سال ۱۳۹۹ و در قالب طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس تعداد ۱۵۷ معدن وارد چرخه تولید و بهره‌برداری شده اند.
 

زیرمیزی در اخذ حقوق دولتی معادن حذف می‌شود؟

می متالز - در حالی کارشناس محاسبه حقوق دولتی معدن به‌راحتی می‌تواند با جابه‌جایی ردیف درجه‌بندی بلوک سنگ‌ها، اعداد متفاوتی از حقوق دولتی را از شرکت‌های معدنی مطالبه کند و زیرمیزی بگیرد که نرم‌افزار جدید حقوق دولتی معادن این امکان را از بین می برد.
 سخنگوی انجمن قطعه‌سازان:

دولت چشمش را به روی محصولات فولادی بسته است

می متالز - نحوه تعیین قیمت و فروش مواد اولیه فولادی مورد استفاده قطعه‌سازان همواره مورد اعتراض این قشر از صنعتگران بوده است. سازندگان قطعات خودرو با اعتراض به آنچه سودهای بالای صنایع پایین دستی صنعت خودرو عنوان می‌کنند، می‌گویند در شرایطی که شورای رقابت وظیفه نظارت بر کل زنجیره تولید خودرو را دارد، قیمت‌گذاری خودرو را محدود کرده، اما چشمش را به روی نحوه تعیین قیمت و توزیع فولاد، مس، آلومینیوم و محصولات پتروشیمی بسته است.
 نائب رئیس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران:

شیوه نامه جدید وزارت صمت رانت را از بین می برد/ فولادی ها سکوت کردند

می متالز - فولاد، امروز تبدیل به یک مافیا شده و اعمال مفاد شیوه‌نامه جدید وزارت صمت می‌تواند معضلاتی مانند رانت‌ خواری را از بین برده و نظم را در بازار برقرار کند.
 

تامین مواد اولیه با روش‌های مختلف ثبت‌سفارش

می متالز - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: برای تامین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای صنعتی کشور، ثبت‌سفارش به روش‌های مختلف انجام می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما