خبر
تاسیسات ساختمانی  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد:

جایگاه شاخص نمایشگاه تاسیسات ایران در میان نمایشگاه های تخصصی قاره آسیا/ نوآوری در تولید و کیفیت بالای تولیدات صنعتی تاسیساتی ایران

می متالز - مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آغاز فعالیت نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران گفت: نمایشگاه تاسیسات ایران در میان نمایشگاه های تخصصی قاره آسیا از جایگاه ممتازی برخوردار است.

http://www.shatanews.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/news/181267/photo_2020-10-21_15-07-29.jpg

به گزارش می متالز، بهمن حسین زاده از رشد کمی و کیفی تولیدات متنوع ایرانی در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تاسیسات سرمایشی و گرمایشی خبر داد و افزود: توجه به فناوری های جدید، تبادل دانش فنی و اطلاعات روز بین زنجیره تولید و مصرف با ایجاد فرصت های تازه سرمایه گذاری، توسعه بازارهای داخلی و خارجی با کالاها و اقلام باکیفیت رقابتی از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه تخصصی است.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه تجهیزات فنی و پیشرفته جدید، ظرفیت های بالای صنایع ایرانی، ابداعات و نوآوری های متخصصان ایرانی را در معرض دید اهل فن می گذارد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ادامه داد: تولیدکنندگان ایرانی در تراز تولید کننده های جهانی هستند که با ارتقای کیفیت، نام و اعتبار و برندسازی در سطح دنیا شناخته و عرضه می شوند.

حسین زاده گفت: یکی از راههای دستیابی به پیشرفت در این حوزه، معرفی و شناساندن توانایی های فنی، تولیدی و صنعتی با کیفیت جهانی با پیشرفته ترین روشهای تولید در نمایشگاه های تخصصی سالیانه می باشد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی با تاکید بر اینکه صنعت ساختمان و الگوهای نوین ساختمان سازی مدرن از تاثیر بالای صنعت تاسیسات ایرانی و سیستم های نوین سرمایشی و گرمایشی تاثیر پذیر است اضافه کرد: یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین صنایع با ارزش افزوده که تاثیر بسزایی در بهبود، آسایش و کیفت زندگی را دارد؛ صنعت تاسیسات است.

لازم به یادآوری است؛ نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی از۳۰ مهرماه بمدت ۴ روز با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برای مهندسان و متخصصان برگزار می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران خبر داد:

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در بهمن ماه 99/ فرصتی برای افزایش مناسبات تجاری و توسعه دیپلماسی اقتصادی با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا

می متالز - مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: در راستای معرفی ظرفیت های تولیدی و صادراتی کشورمان و همچنین افزایش حجم مبادلات تجاری و ارتقای همکاری های اقتصادی با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در ایران برگزار می شود.
 مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تاکید کرد:

برگزاری تمامی نمایشگاه ها مطابق با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا/ پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل رعایت می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص بلامانع بودن برگزاری نمایشگاه های تخصصی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: طبق این مصوبه برگزاری نمایشگاه ها در صورت رعایت پروتکل‌های تعریف شده، بلامانع است.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرد:

نخستین نمایشگاه بین المللی امسال در خرداد ماه برگزار می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: نخستین نمایشگاه سال 99 در نیمه دوم خرداد ماه و با شعار سال «جهش تولید» و با رویکرد دستاوردهای مقابله با کرونا در بخش های مختلف صنعت و اجتماعی دایر می شود.
 یک مقام مسوول در وزارت صنعت اعلام کرد:

نمایش دستاوردهای تولیدی کشور در دوران شیوع کرونا

می متالز - یک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دستاوردهای تولیدی کشور در بحران جاری، پس از ماه مبارک رمضان و در خردادماه به نمایش گذاشته خواهند شد.
 مدیرعامل سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران اعلام کرد:

برگزاری نخستین نمایشگاه سال 99 پس از ماه مبارک رمضان

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نظر دارد نمایشگاهی در خصوص جهش تولید و دستاوردهای تولیدی کشور در بحران جاری پس از ماه مبارک رمضان در خرداد ماه برگزار کند.
 مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران خبر داد:

تعطیلی همه نمایشگاه ها تا نیمه دوم خرداد

می متالز - مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران اعلام کرد: همه عناوین نمایشگاهی کشور تا نیمه دوم خرداد تعطیل خواهند بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما