خبر
متالورژی   فن آوری های نوین  

ارائه فناوری‌های نوین مهندسی مواد و متالورژی در نمایشگاه آنلاین بین‌المللی

می متالز - نهمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران (iMat2020) به همت انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن علمی ریخته‌گری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش می متالز، متالورژی فیزیکی، متالورژی استخراجی، متالورژی مکانیکی، متالورژی پودر، مهندسی سطح، ریخته‌گری و انجماد، جوش، شبیه‌سازی و مدل‌سازی، مواد مهندسی، مواد پیشرفته، انرژی و محیط زیست و کرونا و مهندسی از جمله محورهای نهمین کنفرانس مهندسی مواد و متالورژی ایران (iMat2020) است.

آخرین مهلت ارسال مقالات، اول آبان ماه ۱۳۹۹ بوده است.

کنفرانس بین‌المللی iMat یکی از مهم‌ترین اجتماعات متخصصین مواد، متالورژی و معدن به منظور ارائه دستاوردهای علمی، تکنولوژی‌های نوین و محصولات جدید بین‌المللی در منطقه خاورمیانه است.

طبق اعلام دبیرخانه این همایش، این دوره از کنفرانس مهندسی مواد و متالورژی ایران، به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین و غیرحضوری در تاریخ ۲۰ و ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.imatconf.com/fa/ مراجعه کنند.

کد خبر: 138675
تاریخ: 1399/08/02 - 10:26
منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

iMat2020  مواد و متالورژی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE

می متالز - انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE از دوره های مربوط به مقاله نویسی را برگزار می کند.
 نشریه علمی-دانشجویی "فراسوی مواد"، منتشر کرد؛

فراخوان مقاله با موضوع «آزمون‌های غیر مخرب تشخیص خوردگی»

می متالز - نشریه علمی-دانشجویی فراسوی مواد به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه تهران جهت انتشار شماره جدید این نشریه، با محوریت موضوعی "آزمون‌های غیر مخرب تشخیص خوردگی" مقاله می پذیرد.
 

افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صمت/ ماینکس2020 فرصتی برای معرفی توانمندیها و دستاوردها به جامعه معدنی و صنعتی

می متالز - نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (ماینکس2020) با حضور سعید زرندی«معاون طرح و برنامه وزارت صمت» افتتاح شد.
 

درگذشت پدر متالورژی ایران

می متالز - استاد برجسته مهندسی مواد و متالورژی کشور برگزیده فرهنگستان علوم در سال ۱۳۹۴ آقای دکتر رامز وقار دار فانی را وداع گفت.
 

برگزاری کلاس‌های رایگان رفع اشکال مهندسی مواد و متالورژی

می متالز - انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر کلاس‌های رایگان جمع‌بندی و رفع اشکال ویژه امتحانات پایان ترم را برگزار می‌کند.
 

انتشار مقالات دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک، مواد و متالورژی

می متالز - مقالات دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک، مواد و متالورژی در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ توسط سازمان بین المللی مطالعات دانشگاهی (International Organization of Academic Studies)، با همکاری دانشگاه جورجیا در شهر تفلیس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تفلیس - گرجستان برگزار شده است.در این رویداد ۱۷ مقاله شامل ۲۵۲ صفحه ارائه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما