خبر
آهن و فولاد  
قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد:

تامین تجهیزات فولادسازی سفیددشت تا پایان امسال

می متالز - قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: تجهیزات طرح فولادسازی سفیددشت تا پایان امسال تامین می شود.

به گزارش می متالز، عباس نعیمی در جلسه ویدیو کنفرانسی پایش طرح فولاد سفیددشت، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: همه ارکان پروژه در تامین تجهیزات این طرح هماهنگ و هم راستا هستند و کل تجهیزات مورد نیاز کارخانه تعیین تکلیف شده است.

وی ادامه داد: میزان پیشرفت این طرح به 85.13 درصد رسیده است و بخش عمده ای از طرح فولاد سفیددشت تا پایان سال نصب و تکمیل خواهد شد.
قائم مقام ایمیدرو با بیان اینکه تامین و واردات تجهیزات طرح فولاد سفیددشت در حالی صورت می گیرد که کشور با تحریم های همه جانبه مواجه شده است.
وی تاکید کرد: طرح های فولادی جزو طرح های ملی است و مسوولان اجرای طرح ها باید بدون تعلل، طرح ها را به پیش برند.

کد خبر: 139064
تاریخ: 1399/08/06 - 14:04
منبع: ایمیدرو

ایمیدرو  فولادسازی سفیددشت  عباس نعیمی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در میزگرد تخصصی همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ارائه شد

چکاپ طرح جامع فولاد

می متالز - در دومین روز برگزاری همایش فولاد و سنگ‌آهن، «طرح جامع فولاد» به بوته نقد گذاشته شد. بزرگان صنعت فولاد معتقدند چارچوب اصلی طرح جامع فولاد، تنها روی ظرفیت‌سازی و دست‌یافتن به تولید ۵۵ میلیون‌تن فولاد خلاصه شده و موضوعاتی مانند «عدم‌‌توازن در زنجیره فولاد»، «جذب سرمایه‌گذاری» و «بهره‌وری پایین» مغفول مانده است.
 

حضور فولاد مبارکه در حوزه معدن نتیجه مثبتی را در بلند مدت به همراه خواهد داشت

می متالز - معاون طرح هاى توسعه معدن و صنایع معدنى سازمان توسعه و نوسازى معادن و صنایع معدنى ایران(ایمیدرو) گفت: فولاد مبارکه به حدی بزرگ شده که هم در حوزه تخصصی خود یعنی فولادسازی، ریخته گری و نورد پیشرو هست و هم می‌تواند در حوزه های دیگر با توجه به تخصص و توانمندی که دارد، به کشور کمک کند.
 

سود معدن سرب اسفراین در جیب دلالان

می متالز - حسین پور، نماینده مردم اسفراین در مجلس با بیان اینکه در برداشت‌های مواد معدنی از معدن آلبلاغ تنها شمار بسیار اندکی از مردم منطقه از مزایای این معدن بهره‌مند می‌شوند، گفت: اکثر سود این معدن نصیب دلالان خارج از استان می‌شود.
 

دو انتصاب جدید در شرکت های معدنی

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو در احکامی جداگانه مدیر عامل جدید ایمپاسکو و سرپرست شرکت ملی فولاد ایران را منصوب کرد.
 

وعده‌های ایمیدرو خاک می‌خورد/ آمادگی قرارگاه خاتم برای ورود به موضوع معدن آلبلاغ اسفراین

می متالز - در ۲ سال اخیر، موضوع معدن آلبلاغ اسفراین تبدیل به یکی از چالش‌های مهم خراسان شمالی شده است که وعده‌های مسوولین نیز تاکنون نتوانسته گرهی از مشکلات این معدن را حل کند.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اعلام کرد:

استقرار شرکت حفاظتی ایمیدرو در آلبلاغ اسفراین از فردا

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: شرکت حفاظتی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در پی پاکسازی کامل منطقه آلبلاغ اسفراین از حضور برداشت کنندگان غیرمجاز، فردا در این منطقه معدنی مستقر می‌شود و کار حفاظت را آغاز می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما