خبر
سیم و کابل   بورس و سهام  

صورت های مالی ۶ماهه «بکام» منتشر شد

می متالز - شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ را منتشر کرد.

به گزارش می متالز، شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در اطلاعیه منتشر شده خود به سود عملیاتی ۲۸۰میلیارد ریالی اشاره کرده  که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته ۲۲۹درصد افزایش داشته است. همچنین سود خالص این شرکت در ۶ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته با افزایش ۳۴۸درصدی به مبلغ ۱۸۵میلیارد ریال رسید.

این شرکت با رشد ۳۹۲درصدی سود انباشته ۶ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته، مبلغ آن را ۲۳۲میلیارد ریال منتشر کرد و به سود ۲۳ریالی برای هرسهم دست یافت.

در اهداف و برنامه های راهبردی «بکام» در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام شده است که علیرغم اینکه عمدتا فروش از طریق مناقصات انجام و قیمت آن غیر قابل پیش بینی است، قیمت فروش حتی الامکان متناسب با نرخ مواد اولیه و عاملهای انرژی تعیین می شود.

بکام، اصلاح ساختار و سازماندهی فروش را از برنامه های با اهمیت شرکت برای دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ اعلام کرده است و همچنین به دنبال بهبود نسبت های مالی و شاخص های عملکردی است.

 

کد خبر: 141291
تاریخ: 1399/08/18 - 13:38
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)

صورت های مالی  بکام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه موسسه فرابورسی موافقت کرد

می متالز - بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه موسسه اعتباری ملل برای سال مالی ۹۸ منوط به طرح صورت های مالی و گزارش حسابرس مستقل واصله در مجمع موافقت کرد.
 

رشد ۱۰۰هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی "وسفارس"

می متالز - شرکت سرمایه گذاری استان فارس در آخرین اطلاعیه منتشر شده خود از رشد ۱۰۰هزار و ۶۰۸میلیارد ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد.
 

سود ۳۱۹۷ریالی «سبهان» برای هرسهم در ۶ماه

می متالز - شرکت سیمان بهبهان اعلام کرده که برای هرسهم طی ۶ماه فعالیت توانسته سود ۳هزار و ۱۹۷ریالی را رقم بزند.
 نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "سفار" ۱۴۰ درصد افزایش یافت

می متالز - شرکت سیمان فارس در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۸۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۰۰ اعلام شده بود، از افزایش ۱۴۰ درصد در هر سهم حکایت دارد.
 

تشریح صورت‌های مالی «وسین» در ۶ ماهه حسابرسی شده

می متالز - مدیرعامل بیمه سینا در خصوص صورت‌های مالی ۳ و ۶ ماهه این شرکت توضیحاتی را ارائه داد.
 

سهامداران «سشرق» بخوانند

می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان شرق برگزار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما