خبر
اقتصاد   علوم  
در ادامه پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید انجام شد؛

افتتاح طرح‌های ملی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کشور

می متالز - در سی و دومین هفته از افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ملی کشور 1550 پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور و 3 طرح درمانی در شهرهای کرمان، قم و مشهد با دستور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش می متالز، 1550 پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور شامل 1422 پروژه آموزشی، 124 پروژه تربیتی کشور و 4 پروژه رفاهی و آموزشی، مجموعه پروژه‌هایی است که با سرمایه‌گذاری 3637 میلیارد تومان با دستور رئیس جمهور روز پنج‌شنبه در شهرهای مختلف کشور افتتاح و بهره‌برداری رسمی از آنها آغاز شد.

بیمارستان‌های 150 تختخوابی سینا در زرند کرمان، 231 امیرالمؤمنین(ع) در شهر قم و طرح توسعه بیمارستان 400 تختخوابی هاشمی‌نژاد مشهد، 3 طرح درمانی در حوزه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که با سرمایه‌گذاری 592 میلیارد تومان با دستور رئیس جمهور افتتاح شدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استاندار کرمان:

معادن کرمان به‌سرعت فعال می‌شوند

می متالز - استاندار کرمان با بیان اینکه این استان پایگاه معادن کشور است ،گفت: متاسفانه بخش عمده ای از معادن غیرفعال مانده که به سرعت به سمت فعالسازی این معادن می‌رویم.
 

صف فروش ۱۰۰ روزه «ثغرب» را متوقف کنید

می متالز - بعد از گذشت بیشتر از ۱۰۰ روز نماد شرکت سرمایه‌گذاری شمال غرب که شرکت سرمایه‌گذاری مسکن سهامدار عمده آن می باشد، با صف فروش سنگین روبه رو است.
 مقادیر فروش و چالشی روی رد آج آذرماه این لاستیک‌فروش؛

عدم افزایش جدی نرخ‌های "پکرمان" در آبان‌ماه

می متالز - لاستیک بارز با ثبت فروشی ۲.۹۸۶ میلیارد ریالی در آبان ماه، توانست شرایط مناسبی را با توجه به فروش ۱۸.۹۷۷ میلیارد ریالی ۸ ماهه نخست سال جاری و البته ۱۶.۸۶۰ میلیارد ریالی کل سال مالی ۱۳۹۸ به ثبت رساند.
 

عرضه دارا سوم به شرایط بازار بستگی دارد

می متالز - معاون امور بیمه و بانک وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: ارائه دارا سوم منوط به ثبت نزد شرکت‌ها و نیز اوضاع مناسب بازار بورس است.
 روحانی:

پتروشیمی لردگان ظرف چهارسال سرمایه گذاری خود را برمی‌گرداند

می متالز - رییس جمهوری گفت: مجتمع پتروشیمی لردگان در صورتی که با ظرفیت کامل کار کند، ظرف چهار سال کل سرمایه گذاری خود را برمی گرداند.
 

هلدینگ خلیج فارس ۲۵ طرح در حال اجرا دارد

می متالز - مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: این هلدینگ ۲۵ طرح بزرگ و کوچک با سرمایه‌گذاری ۱۴ میلیارد یورو در دست اجرا دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما